کد تخفیف و بازگشت وجه پربیوتیک

کفیر و کامبوجا

2

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 8.4٪ بازگشت وجه

159,272 تومان

بازگشت وجه به کاربران تا امروز

19

خرید موفق تا امروز

چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

%8

حراجی

تا 8.4% بازگشت وجه

8 خرید

در تخفیفان پیشنهادهای مقوی و خوشمزه‌ای برای خرید از پربیوتیک در نظر گرفته شده است. با استفاده از کدهای تخفیف تخفیفان، می‌توانید از فروشگاه اینترنتی پربیوتیک خرید کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پولِ‌تو تا 8.4 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

نزدیک به یک دهه است که پربیوتیک به عنوان فروشگاه آنلاین محصولات کفیر و کامبوجا فعالیت می‌کند. در فروشگاه آنلاین پربیوتیک می‌توانید انواع محصولات مربوط به کفیر مانند دانه کفیر آب، قارچ کفیر و قارچ کمبوجا را تهیه کنید.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید خیلی راحت کد را دریافت کنید؛ وارد سایت فروشنده شوید و خرید کنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از پربیوتیک است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از پربیوتیک» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 8.4  درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف پربیوتیک را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف پربیوتیک را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال نوشیدنی‌هایی سالم، مقوی و با طعمی به‌یادماندنی هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف پربیوتیک استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از پربیوتیک» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره پربیوتیک

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​در یک دهه‌ گذشته، بیش از پنجاه شرکت کوچک و بزرگ، مصرف‌کننده محصولات و خدمات پربیوتیک بوده‌اند. در این سال‌ها پربیوتیک محصولاتی ارائه داده که توانسته طرفداران زیادی به دست بیاورد و وارد سفره‌ غذایی بسیاری از هموطنان شود.

 

ارتباط با پربیوتیک

برای مشاوره خرید از پربیوتیک می‌توانید با شماره‌ 71053511-021 تماس بگیرید. همچنین برای پیگیری سفارشات خود می‌توانید با شماره‌ 33460476-024 در ارتباط باشید.

امتیاز و نظر کاربران

2
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

30,000

تومان

کد تخفیف

تا 8.4% بازگشت وجه

6 خرید

20,000

تومان

کد تخفیف

تا 8.4% بازگشت وجه

10,000

تومان

کد تخفیف

تا 8.4% بازگشت وجه

1 خرید

5,000

تومان

کد تخفیف

تا 8.4% بازگشت وجه

4 خرید

%20

حراجی

تا 8.4% بازگشت وجه