تخفیفان - لوگو
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف و بازگشت وجه پینکت

بنر آنبردینگ تخفیفان

محبوبترین

کد تخفیف 100 درصدی هزینه ارسال اولین خرید پینکت

مهلت استفاده: 1402/9/29

« بعد از زدن کپی کد به سایت پینکت منتقل می‌شوید. »

کپی کد

tkh-0000

زمان برداشت وجه؟

زمان برداشت وجه

ثبت خرید

تا 24 ساعت بعد از ثبت خرید در پینکت، مبلغ بازگشت وجه در لیست سفارش های تخفیفان شما نمایش داده خواهد شد.

قابل برداشت

10 روز بعد از ثبت خرید درصورت تایید سفارش شما توسط پینکت، مبلغ بازگشت وجه در کیف پول شما قابل برداشت خواهد بود.

برای تجربه خریدی ارزان و به صرفه و استفاده از خدمات پیکنت با تخفیف، پیشنهادات جذاب تخفیفان را از دست ندهید. از طریق تخفیفان می‌توانید از کالاها و خدمات پیکنت با قیمتی مناسب و ارزان استفاده کنید.

در سوپرمارکت آنلاین پینکت می‌توانید تنوع زیادی از محصولات مختلف موجود در فروشگاه‌های زنجیره ای را در سبد خرید خود داشته باشید. می‌توانید محصولات متنوعی مثل گوشت و پروتئین، شوینده و بهداشتی، لبنیات، تنقلات و شیرینی و غلات و حبوبات را از این سوپر مارکت آنلاین تهیه کنید.

تخفیفان پیشنهادات هیجان انگیزی را برای خرید از سوپر مارکت آنلاین پیکنت برای شما در نظر گرفته است.

 

چطور از کد تخفیف پیکنت استفاده کنم؟

برای خرید با تخفیف از پیکنت، می‌توانید به حساب کاربری خود در تخفیفان وارد شده و به صفحه مربوط به فروشگاه پیکنت مراجعه کنید. کد تخفیف محصولات مورد نظر را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. پس از آن به سایت پیکنت هدایت می‌شوید و از طریق آن می‌توانید کالای مورد نظر خود را با تخفیف خریداری کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف پیکنت را از کجا پیدا کنم؟

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف پیکنت را می‌توانید از طریق تخفیفان پیدا کنید. تخفیفان همیشه جدیدترین کدهای تخفیف مربوط به پیکنت را در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید هر روز این سایت را چک کرده و از بهترین تخفیف‌های ارائه شده باخبر شوید. همچنین اگر مشتری دائم پیکنت هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کرده و از تخفیف‌های هر روزه آن اطلاع پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان کدهای تخفیف مربوط به پیکنت را در مدت زمان محدودی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که در استفاده از کدهای تخفیف پیکنت دچار مشکل شدید، ممکن است مهلت زمانی استفاده از آن تمام شده باشد. همچنین به این نکته توجه کنید که از یک کد تخفیف فقط می‌توانید یک‌بار استفاده کنید. اگر همه موارد ذکر شده را بررسی کردید و باز هم در استفاده از کد تخفیف پیکنت مشکل داشتید، دو مورد زیر را چک کنید:

- ممکن است کد تخفیف دیگری را اشتباهی وارد کرده باشید.

- هر کد تخفیف برای محصولات خاصی مورد استفاده است.

 

بیشتر درباره پیکنت

در سوپرمارکت آنلاین پیکنت، می‌توانید محصولات مورد نظر خود را با روش‌های مختلف جستجو کرده و به سرعت آن‌ها را پیدا کنید. پیکنت تصویر هر محصول را با قیمت و میزان تخفیف در اختیار شما قرار می‌دهد تا با اطمینان بیشتر خرید کنید.

ارتباط با پیکنت

اگر قصد برقراری ارتباط و دریافت اطلاعات بیشتر از فروشگاه اینترنتی پیکنت را دارید، با شماره 02162854000 تماس بگیرید.

سوالات متداول