کد تخفیف و بازگشت وجه پیلتن شاپ

ماساژ و ورزشی،آرایشی و بهداشتی

1

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 3.5٪ بازگشت وجه
چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

تا 3.5% بازگشت وجه

1 خرید

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت پیلتن شاپ را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید کالاهای ورزشی، بهداشتی، ماساژ، زیبایی و سلامت را به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 3.5 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

در فروشگاه اینترنتی پیلتن شاپ انواع لوازم ورزشی، دستگاه‌های ورزشی، کالاهای مربوط به ماساژ و آب درمانی و نحصولات آرایشی بهداشتی به فروش می‌رسد. ورزشگاه و سالن‌های ماساژ می‌توانند محصولات و دستگاه‌های مورد نیاز خود را از این سایت با قیمت مناسب تهیه کنند. پیلتن شاپ همچنین بخشی با عنوان جعبه باز دارد که در آن کالاهایی مرجوعی که تنها کمی خط خوردگی یا خرابی دارند با قیمت بسیار پایین تر به فروش می‌رسند.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از پیلتن شاپ از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از پیلتن شاپ است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از پیلتن شاپ» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 3.5 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف پیلتن شاپ را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف پیلتن شاپ را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید محصولات کالاهای ورزشی، بهداشتی، ماساژ، زیبایی و سلامت با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف پیلتن شاپ استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از پیلتن شاپ» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره پیلتن شاپ

پیلتن شاپ فروشگاه تخصصی لوازم ورزشی و ماساژ و سلامت، از سال 86 مشغول به فعالیت است. در فروشگاه پیلتن شاپ انواع کالاهای پزشکی، آرایشی، بهداشتی، دستگاه‌های ورزشی، دکوراتیو، دستگاه‌ها و صندلی‌های ماساژ، لوازم ماساژ و کالاهای ورزشی به فروش می روند.

این فروشگاه اینترنتی با رندهای معتبری مانند بن کر، ریلکس، اورلی، آی ریلکس، رزمکس، سیتی زن، بیورر، امرن، تالیدا، المپیک اسپرت، هورایزن، توربوفیتنس، پروتئوس، ویوالو، تاچ بیوتی، تن زیب، تایتان فیتنس، برجیس، بی یلندا، فیت فلکس، فلکسی فیت، کراس، کتلر، نوردیک ترک، ریباک، هیدروجیم، بالاجی و هایتک همکاری می‌کنند.

 

ارتباط با پیلتن شاپ

برای دریافت پاسخ سوالات خود از پیلتن شاپ، در رابطه با خرید آنلاین از سایت، پیگیری ارسال و تحویل بسته و موجودی محصولات می‌توانید در روزهای کاری و ساعات اداری با شماره تلفن 02188195497 با داخلی 4 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

امتیاز و نظر کاربران

1
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

تا 3.5% بازگشت وجه