پولِ‌تو چیست؟

اُریگانوم

0 نظر

تا 8٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

برای خرید به صرفه از اُریگانوم می‌توانید پیشنهادهای ویژه‌ی تخفیفان را در این صفحه مشاهده کنید. با استفاده از کدهای تخفیف و پیشنهادات ما، کالای موردنظر خود را از اُریگانوم با هزینه‌ی کمتر دریافت کنید. علاوه بر کد و کوپن تخفیف، بخشی از مبلغ سبد خرید خود را با پولِ‌تو پس بگیرید.

فروشگاه اینترنتی اُریگانوم با هدف افزایش سرانه‌ی مصرف محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک در بین تمام افراد جامعه، اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت اطلاع‌رسانی و فروش این محصولات کرده است.

این مجموعه با قصد افزایش سطح سلامت جامعه قدم برداشته و سعی دارد تا سطح آگاهی و دسترسی همراهان خود را به محصولات ارگانیک افزایش دهد.

تخفیفان بهترین کدهای تخفیف اُریگانوم را به صورت روزانه در همین صفحه فهرست می‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌شود پیش از ثبت سفارش در ‌اُریگانوم، به تخفیفان سر بزنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو ساده‌ترین راه برای دریافت تخفیف از اُریگانوم است. کافی است به حساب کاربری تخفیفان خود وارد شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از ‌اُریگانوم» در همین صفحه وارد صفحه اُریگانوم شوید. پس از اتمام خرید، تا 8٪ از مبلغ خرید شما به حساب تخفیفان شما برمی‌گردد. پس از این‌که مبلغ حساب شما به ۵۰ هزارتومان رسید، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

 

چطور از کد تخفیف اُریگانوم استفاده کنم؟

اُریگانوم تخفیف‌های خود را در قالب «حراجی» به شما ارائه می‌کند. می‌توانید با کد تخفیف ارائه شده به شما محصولات زیر را با تخفیف خریداری کنید

- تا 25% تخفیف انواع قهوه دکتر بیز در سایت اُریگانوم

- تا 8% پولِ‌تو برای خرید از اُریگانوم: با هر خرید از اُریگانوم تا 8 درصد از مبلغ را از طریق پولِ‌تو به حساب تخفیفان خود برگردانید.

 

آخرین کدهای تخفیف اُریگانوم را کجا پیدا کنم؟

تخفیفان هر روز بهترین کدهای تخفیف اُریگانوم را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. برای اطلاع از بهترین کدهای تخفیف اُریگانوم می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا همواره خریدی به‌صرفه‌تر داشته باشید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

ممکن است کد تخفیف شما مدت محدودی برای استفاده داشته باشد یا فقط در دسته‌بندی خاصی معتبر باشد. اگر در استفاده از کد تخفیف دچار مشکل شدید، موارد زیر را بررسی کنید.

- مهلت استفاده تمام شده است.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید.

- کد تخفیف در دسته‌بندی مورد نظر شما معتبر نیست.

 

بیشتر درباره ‌اُریگانوم

اُریگانوم با هدف افزایش محصولات سالم خدمات زیر را به شما ارائه می‌دهد.

- ارائه اطلاعات دقیق از محصولات ارائه شده در سایت

- فراهم کردن شرایط آسان جستجو، بررسی و مقایسه محصولات

- خرید آسان با انواع روش های خرید اینترنتی و تلفنی

- دریافت محصولات در کمترین زمان و درب منزل

- روش‌های پرداخت متنوع به صورت پرداخت اینترنتی و درب منزل

 

ارتباط با ‌اُریگانوم

برای ارتباط با اُریگانوم و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره دفتر اصفهان 32225585-031 تماس بگیرید.

...بیشتر