پولِ‌تو چیست؟

نوین مبتکر

0 نظر

تا 18٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

برای استفاده از خدمات نوین مبتکر می‌توانید پیشنهادهای ویژه‌ی تخفیفان را در این صفحه مشاهده کنید. با استفاده از کدهای تخفیف و پیشنهادات ما، خدمات مورد نظر خود را از نوین مبتکر با هزینه‌ی کمتر دریافت کنید. علاوه بر کد و کوپن تخفیف، بخشی از مبلغ سبد خرید خود را با پولِ‌تو پس بگیرید.

نوین مبتکر یک شرکت طراحی وب سایت است که راهکارهای مبتنی بر وب ارائه می دهد. تمام تمرکز و تخصص تیم نوین مبتکر بر روی پروژه‌های تحت وب مثل راه اندازی سایت، طراحی اپلیکیشن یا دیجیتال مارکتینگ است.

همچنین از خدمات جانبی نوین مبتکر می‌توان به بهینه سازی موتورهای جستجو برای وب سایت های مختلف و مشاوره توسعه کسب و کار شرکت اشاره کرد.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پول‌ِتو ساده‌ترین راه برای دریافت تخفیف از نوین مبتکر است. بدین منظور می‌توانید به حساب کاربری تخفیفان خود وارد شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از نوین مبتکر» در همین صفحه وارد صفحه نوین مبتکر شوید. پس از اتمام خرید، تا ۱۸ درصد از مبلغ خرید شما به حساب تخفیفان برمی‌گردد. پس از این که مبلغ حساب شما به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

 

چطور از کد تخفیف نوین مبتکر استفاده کنم؟

نوین مبتکر تخفیف‌های خود را در قالب حراجی به شما ارائه می‌کند. می‌توانید با استفاده از کد تخفیف تخفیفان مشاوره رایگان از تیم خلاق و نوآور نوین مبتکر را دریافت کنید و 18درصد از مبلغ را به حساب تخفیفان خود برگردانید.

 

آخرین کدهای تخفیف نوین مبتکر را کجا پیدا کنم؟

تخفیفان هر روز بهترین کدهای تخفیف نوین مبتکر را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. کافی است این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا همواره خریدی به‌صرفه‌تر داشته باشید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

ممکن است کد تخفیف شما مدت مشخص و محدودی برای استفاده داشته باشد یا فقط در دسته‌بندی خاصی معتبر باشد. اگر در استفاده از کد تخفیف به مشکل برخوردید، موارد زیر را بررسی کنید.

- مهلت استفاده تمام شده است.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید.

- از یک کد تخفیف دیگر استفاده کرده‌اید.

- کد تخفیف در دسته‌بندی مورد نظر شما معتبر نیست.

 

بیشتر دربارهٔ نوین مبتکر

مجموعه نوین مبتکر با بهره مندی از کارشناسان متخصص و با تجربه و خلاق و برنامه نویسان با تجربه توانسته در خارج و داخل از مرزهای کشور خدمات با ارزش و منحصر به فردی را به ده ها استارتاپ موفق ارائه دهد.

این مجموعه با استفاده از دانش دیجیتال مارکتینگ برای شما یک استراتژی دقیق و بی رقیب تدوین می‌کند تا وب‌سایت و اپلیکیشن‌های شما با یک طراحی UI/UX با کیفیت برنامه نویسی و اجرا شود. سپس به روشی خلاقانه و علمی بر اساس رفتار کاربران استراتژی ورود به بازار را تدوین و اجرا می کند تا این فرایند با بهره وری بسیار بالا گسترش و برای کاربران هدف قابل بهره برداری باشد.

 

ارتباط با نوین مبتکر

برای ارتباط با تیم نوین مبتکر می‌توانید با شماره 982146054710 تماس بگیرید.

...بیشتر