پولِ‌تو چیست؟

نیک زی

0 نظر

تا 11٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

در این صفحه می‌توانید تمام پیشنهادهای ویژه‌ی تخفیفان برای استفاده از خدمات نیکزی را مشاهده کنید. با استفاده از کدهای تخفیف و پیشنهادات ما، خدمات مورد نظر خود را از نیکزی با هزینه‌ی کمتر دریافت کنید. علاوه بر کد و کوپن تخفیف، بخشی از مبلغ سبد خرید خود را با پولِ‌تو پس بگیرید.

نیکزی با تولید ویدیوهای آموزشی کاربردی و ارائه‌ی آن در وب‌سایت و اپلیکیشن نیکزی تلاش دارد تا مسیر موفقیت را برای کسانی که دنبال یک زندگی بهتر هستند هموار کند.

ویدئوهای آموزشی نیکزی برای همه زنان و مردان، دانشجویان و متخصصین در موضوعات روانشناسی، کسب و کار، فناوری، هنر و سلامت، با حضور اساتید متخصص هر بخش طراحی و تولید شده است.

تخفیفان بهترین کدهای تخفیف نیکزی را به صورت روزانه در همین صفحه فهرست می‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌شود پیش از ثبت سفارش در نیکزی، به تخفیفان سر بزنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو ساده‌ترین راه برای دریافت تخفیف از نیکزی است. کافی است به حساب کاربری تخفیفان خود وارد شوید و با وارد شدن به قسمت «خرید از نیکزی» در همین صفحه وارد صفحه نیکزی شوید. پس از اتمام خرید، تا 11٪ از مبلغ خرید شما به حساب تخفیفان برمی‌گردد. پس از این‌که مبلغ حساب شما به ۵۰هزارتومان رسید، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

 

چطور از کد تخفیف نیکزی استفاده کنم؟

نیکزی تخفیف‌های خود را در قالب «حراجی» و «کد تخفیف» به شما ارائه می‌کند. می‌توانید با استفاده از کد تخفیف 10 درصدی تخفیفان، ویدیوی آموزشی موردنیاز خود را از سایت نیک زی خریداری کنید.

بدین صورت که با زدن دکمه خرید از نیکزی در قسمت کد تخفیف، وارد حساب کاربری‌تان در تخفیفان شده و پس از آن به سایت نیکزی هدایت می‌شوید. با انتخاب ویدیوی موردنظر و درج کد تخفیف ارائه شده سفارش خود را با تخفیف ثبت می‌کنید.

همچنین می‌توانید با هر خرید از نیک زی تا ۱۱ درصد از مبلغ را از طریق پولِ‌تو به حساب تخفیفان خود برگردانید.

 

آخرین کدهای تخفیف نیکزی را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان هر روز بهترین کدهای تخفیف نیکزی را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. کافی است این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا همواره خریدی به‌صرفه‌تر داشته باشید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

کد تخفیف شما ممکن است مدت زمان معینی برای استفاده داشته باشد یا فقط در دسته‌بندی خاصی معتبر باشد. اگر در استفاده از کد تخفیف به مشکل برخوردید، موارد زیر را بررسی کنید.

- مهلت استفاده تمام شده است.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید.

- کد تخفیف در دسته‌بندی مورد نظر شما اعتبار ندارد.

 

بیشتر درباره نیکزی

نیکزی شما را به تماشای فیلم‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف دعوت می کند. دوره های متنوع وبسايت آموزشي نیکزی به صورت فیلم آموزشی در زمینه های روانشناسی و سلامت، مدیریت و کسب و کار، فناوری اطلاعات و هنر در اختیار شما قرار داده شده است تا بتوانید با صرف کمترین زمان مطلب موردنیاز خود را آموزش ببینید.

 

ارتباط با نیکزی

برای ارتباط با نیکزی و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های ۲۲۲۳۱۸۶۶ و ۲۲۶۷۹۶۳۶ تماس بگیرید.

...بیشتر