پولِ‌تو چیست؟

مارال چرم

0 نظر

تا 3.5٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت مارال چرم را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع کالاهای چرم مردانه، زنانه و بچه‌گانه را از مارال چرم به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 3.5 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

مارال چرم فروشگاه آنلاین لوازم چرمی است. فروشگاهی که به غیر از محصولات با کیفیت چرمی، محصولات جانبی متنوعی مانند دستبند چرم، لوازم تحریر، جاسوییچی، قاب موبایل و مواردی از این دست ارائه می‌دهد.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از مارال چرم از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از مارال چرم است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از مارال چرم» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 3.5 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف مارال چرم را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف مارال چرم را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید انواع محصولات چرمی زنانه و مردانه و بچه‌گانه با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف مارال چرم استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از مارال چرم» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره مارال چرم

مارال چرم فعالیت خودش را در سال 1374 توسط برادران حسینی‌خواه شروع کرد. مارال چرم حالا بعد از 25 سال قرن تجربه در زمینه‌ی محصولات چرمی، توانسته بیش از 52 شعبه زنجیره‌ای در سراسر ایران و چند شعبه بین‌المللی در کشورهایی مانند ایتالیا، سوئیس، استرالیا، قزاقستان و گرجستان افتتاح کند.

 

ارتباط با مارال چرم

برای دریافت پاسخ سوالات خود از مارال چرم، در رابطه با خرید آنلاین از سایت، پیگیری ارسال و تحویل بسته و موجودی محصولات می‌توانید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16:30 و پنج‌شنبه‌ها از ساعت 8 تا 13 با شماره تلفن 91009094 (۰۲6) تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

...بیشتر