پولِ‌تو چیست؟

مستر بلیط

118 نظر

تا 1.7٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

مستر بلیط وب سایتی برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس سفرهای داخلی است. سایت تخفیفان جدیدترین و بروزترین کدهای تخفیف سایت مستر بلیط را در اختیار شما قرار می‎دهد تا بتوانید سفرهای لذت بخش خود را با بلیط‌هایی ارزان‌تر و به صرفه‌تری تجربه کنید.

در این صفحه از سایت تخفیفان تلاش بر آن است تا با ارائه کوپن‎های تخفیف وب‌سایت مستر بلیط و همچنین آموزش استفاده درست از این کوپن‎ها، شما را برای  سفری مسرت بخش یاری دهیم.

 

درباره سایت مستر بلیط

مستر بلیط زیر نظر شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی عتیق گشت اصفهان فعالیت می‌کند و کار خود را در بهمن ماه سال 1394 آغاز کرده است. خدمات این سایت در ابتدا با رزرو آنلاین بلیط هواپیما آغاز شد. پس از گذشت مدتی از فعالیت اینترنتی فروش بلیط هواپیما، فروش و رزرو بلیط قطار و اتوبوس نیز به آن افزوده شد. این سایت جز نخستین سایت‎های ارائه دهنده خدمات بلیط قطار و اتوبوس در ایران بوده و جز موفق‌ترین ارائه دهندگان فروش اینترنتی بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار محسوب می‌شود. مستر بلیط برای تسهیل در روند رزرو و خرید بلیط  اپلیکیشن مخصوص خود برای سیستم عامل اندروید وios  را نیز تهیه کرده تا مشتریان بتوانند در هر زمان و مکانی از تلفن همراه خود بلیط مورد نیاز خود را رزرو و خریداری کنند.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پول‌تو تجربه خریدی ارزان و به صرفه را از مستر بلیط برای شما ایجاد می‌کند. پس از استفاده از خدمات مورد نظر از مستر بلیط، می‌توانید تا ۱.۷ درصد از مبلغ خرید خود را به حسابتان برگردانید. پس از رسیدن مبلغ خرید به ۵۰ هزار تومان، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

 

چگونگی استفاده از کوپن‎های تخفیف سایت مستر بلیط

برای استفاده از کوپن‎های تخفیف مستر بلیط در ابتدا باید وارد سایت تخفیفان شوید و صفحه مستر بلیط را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید. لیست کوپن‎های ارائه شده در سایت تخفیفان برای مستر بلیط را بررسی کنید و کوپن مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس این کوپن را برای خدمات مورد نظر خود در سایت مستر بلیط اعمال نمایید.

 

چرا برخی از کدها بر روی خدمات مورد نظر در مستر بلیط اعمال نمی‎شوند؟

برای استفاده از کوپن‎های تخفیف ارائه شده در سایت تخفیفان لازم است ابتدا مطالب مرتبط با آن را در تخفیفان به درستی مطالعه کنید تا با طریقه استفاده از آن‎ها آشنا شوید. به طور مثال کوپن‎های تخفیف مستر بلیط معمولاً یک بار قابل استفاده هستند و بیش از یک بار عمل نمی‎کنند. همچنین این کوپن‎ها محدودیت زمانی دارند و فقط در زمان اعلام شده عمل می‎کنند و در خارج از آن زمان قابل استفاده نمی‎باشند.

 

ارتباط با پشتیبانی سایت مستر بلیط

به منظور برقراری ارتباط با کارشناسان سایت مستر بلیط و جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه رزرو و خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس می‎توانید با شماره 02161169000 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق ایمیل salam@mrbilit.com با همکاران این سایت در ارتباط باشید.

...بیشتر