تخفیفان - لوگو
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف و بازگشت وجه مومنتوم

بنر آنبردینگ تخفیفان

متاسفانه در حال حاضر پیشنهاد فعالی در دسترس نیست

زمان برداشت وجه؟

زمان برداشت وجه

ثبت خرید

تا 24 ساعت بعد از ثبت خرید در مومنتوم، مبلغ بازگشت وجه در لیست سفارش های تخفیفان شما نمایش داده خواهد شد.

قابل برداشت

10 روز بعد از ثبت خرید درصورت تایید سفارش شما توسط مومنتوم، مبلغ بازگشت وجه در کیف پول شما قابل برداشت خواهد بود.

شرایط استفاده


 پیشنهاد‌های ویژه تخفیفان برای شرکت در دوره‌های آموزش مجازی مومنتوم در این صفحه قرار دارد. برای استفاده از هر کدام از این تخفیف‌ها کافی است از طریق این صفحه وارد سایت مومنتوم شوید. تخفیف‌های به‌روز و فعال تخفیفان همراه با امکان «پولِ‌تو» به شما کمک می‌کند با قیمتی ارزان‌تر در دوره‌های مجازی مومنتوم ثبت‌نام کنید و فعالیت در بورس را آموزش ببینید. مومنتوم یک دوره آموزش مجازی بورس است که از شناخته شده‌ترین منابع استفاده می‌کند.

 

«پولِ‌تو» چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

برای استفاده از «پولِ‌تو» کافی است در سایت تخفیفان حساب کاربری بسازید. «پولِتو» به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید ۲۴.۵٪ (تا سقف ۱۰۰ هزارتومان) هزینه پرداخت شده برای ثبت‌نام دوره‌های مجازی مومنتوم را پس بگیرید. استفاده از «پولِتو» ساده است؛ وقتی پول جمع شده از تخفیفان شما به پنجاه هزار تومان برسد تا با یک کلیک ساده می‌توانید کل پول پس داده شده را به حساب خود بریزید.

هم‌اکنون بیشتر از چهل برند دیگر با «پولِ‌تو» تخفیفان همکاری دارند و می‌توانید درصدی از مبلغ سبدخرید خود از این برندها را پس بگیرید.

 

چطور از کد تخفیف مومنتوم استفاده کنم؟

وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید و سپس یکی از تخفیف‌های منو بالا را با زدن دکمه سبز رنگ انتخاب کنید. پس از مشاهده و دریافت کد تخفیف خود‌به‌خود به سایت مومنتوم وارد خواهید شد. در دوره مجازی بورس ثبت‌نام کنید و پس از آنکه مبلغ ثبت‌نام با توجه به کد تخفیف ذخیره شده در دستگاه حساب شد، پول را واریز کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف مومنتوم را کجا پیدا کنم؟

جدید‌ترین تخفیف‌های ویژه مومنتوم در همین صفحه فهرست می‌شود. با ذخیره کردن این صفحه در دستگاه خود از تخفیف‌های مومنتوم عقب نخواهید ماند. کافی است برای هر بار ثبت‌نام ابتدا یک‌ بار به همین صفحه سر بزنید.

امکان «پولِ‌تو» برا ثبت‌نام در هرکدام از دوره‌های مجازی مومنتوم فعال است و شما می‌توانید علاوه بر اینکه با قیمتی ارزان سرمایه‌گذاری در بورس را به طور مجازی اموزش ببینید ۲۴.۵٪ هزینه خود را به حساب تخفیفان برگردانید تا بعد از آنکه از ۵۰ هزار تومان بیشتر شد به حسابتان ریخته شود.

 

چرا کد تخفیف مومنتوم برای من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

-بعضی از کدهای تخفیف مومنتوم محدودیت زمانی دارد و مهلت زمانی استفاده از انها قید شده است. ممکن است خارج از محدوده زمانی از این دسته از کدهای تخفیف استفاده کرده باشید.

-از یک کد تخفیف بیش از دو بار استفاده کرده‌اید.

-برای یک‌بار ثبت‌نام بیش از دو کد تخفیف را درج کرده‌اید یا تخفیف دیگری برای خرید شما همزمان فعال بوده است.

-در ثبت‌نام خود «پولِ‌تو» را فعال کرده‌اید. امکان استفاده همزمان از «پولِ‌تو» و کد تخفیف وجود ندارد.

 

بیشتر درباره مومنتوم

مومنتوم، به معنای قدرت، یک اصطلاح بورسی است و بازار بورس پر است از این‌گونه اصطلاحات و زیر و بم‌هایی که نیاز به آموزش حرفه‌ای دارد. در مومنتوم شما می‌توانید در دوره‌های مجازی بورس ثبت‌نام کنید و به راحتی کارشناسی خبره در زمینه سرمایه‌گذاری در بورس شوید.

تیم مومنتوم شامل افرادی با تجربه، خلاق و با تجربه در بازار سرمایه است که فعالیت آموزشی خود را از ساال ۹۸ آغاز کردند. قیمت ارزان، استفاده از منابع جامع و شناخته‌شده، زبان آسان و قابل فهم در آموزش از ویژگی‌های جلسه‌های آموزشی مومنتوم است.

سوالات متداول