پولِ‌تو چیست؟

میهن وب هاست

191 نظر

تا 14٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

در تخفیفان پیشنهادهای دلنشینی برای خرید از میهن وب هاست آماده شده است. با استفاده از این کدهای تخفیف، می‌توانید از خدمات سایت میهن وب هاست استفاده کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پولِ‌تو تا 14 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

فروشگاه آنلاین میهن وب هاست خدمات مختلفی از جمله خدمات سرور مجازی، اختصاصی، طراحی، برنامه نویسی و سرویس های متنوع تحت وب را پوشش می‌دهد. اگر می‌خواهید از سرویس های پرسرعت، مطمئن و مطابق با تکنولوژی روز دنیا استفاده کنید، همین حالا می‌توانید با استفاده از کدهای تخفیفِ اختصاصی تخفیفان وارد سایت میهن وب هاست شوید.

تخفیفان هر روز پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید خیلی راحت کد را دریافت کنید؛ وارد سایت فروشنده شوید و خرید کنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از میهن وب هاست است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از میهن وب هاست» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 14 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف میهن وب هاست را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف میهن وب هاست را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر قصد دارید سایت شخصی یا کاری خودتان را با بهترین قیمت ایجاد کنید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت‌نام در خبرنامه‌ی تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف میهن وب هاست استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ی «خرید از میهن وب هاست» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره میهن وب هاست

شرکت ارتباطات نت میهن (میهن وب هاست) بعد از تجربه‌های بسیار در زمینه هاستینگ و شبکه، از تابستان 1394، دیتا سنتر اختصاصی خود را در شمال کشور راه‌اندازی کرده است. میهن وب هاست خدمات مختلفی در زمینه هاستینگ، طراحی و راه‌اندازی وبسایت ارائه می‌دهد.

 

ارتباط با میهن وب هاست

برای ارتباط با میهن وب هاست و مشاوره‌ی رایگان، می‌توانید با شماره‌ی 3413 (013) تماس بگیرید.

...بیشتر