پولِ‌تو چیست؟

لوناتو

129 نظر

تا 10.5٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

برای استفاده از خدمات سایت لوناتو می‌توانید از تخفیف‌های تخفیفان و همچنین امکان ویژه «پولِ‌تو» استفاده کنید. تخفیفان امکانی ایجاد کرده تا بتوانید از جدیدترین تخفیف‌های لوناتو باخبر شده و از خدمات آن استفاده کنید.

لوناتو یک فروشگاه اینترنتی در حوزه تخصصی چشم است. در سایت لوناتو می‌توانید به صورت آنلاین درخواست معاینه چشم در محل بدهید یا با بهترین قیمت عینک آفتابی، عینک طبی، عدسی عینک و لنز چشم خریداری کنید.

از طریق تخفیفان می‌توانید استفاده از خدمات سایت لوناتو را با هزینه‌ای کمتر تجربه کنید. لوناتو در سایت تخفیفان تا ۵۰ درصد تخفیف روی خدمات خود ارائه می‌دهد.

 

چطور از کد تخفیف سایت لوناتو استفاده کنم؟

برای خرید از لوناتو می‌توانید به حساب کاربری خود در سایت تخفیفان وارد شده و سایت لوناتو را از بین فروشگاه‌های موجود انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی آیکون لوناتو، به صفحه مربوط به آن وارد می‌شوید. با انتخاب هرکدام از گزینه‌های تخفیف موجود، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب از این سایت دریافت کنید.

 

پولِ‌تو چیست؟

با پولِ‌تو می‌توانید از برندهای همکار تخفیفان خرید کنید و درصدی از مبلغ خریدتان را پس بگیرید. برای این کار از طریق تخفیفان وارد سایت موردنظرخود شوید و خریدتان را در سایت فروشنده انجام دهید. تخفیفان متناسب با خرید شما، مبلغ پولِ‌تو را به شما برمی‌گرداند. لوناتو در سایت تخفیفان تا ۱۰.۵ درصد پولِ‌تو برای کاربران در نظر گرفته است.

 

آخرین کدهای تخفیف سایت لوناتو را از کجا پیدا کنم؟

شما می‌توانید همیشه بهترین تخفیف‌های لوناتو را از طریق سایت تخفیفان پیدا کنید. سایت تخفیفان را هر روز چک کنید تا تخفیف‌های ارائه شده سایت لوناتو را از دست ندهید. همچنین اگر مشتری دائم لوناتو هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا به صورت روزانه از تخفیف‌های آن اطلاع پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان کدهای تخفیف ارائه شده را با مهلت زمانی معینی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که در استفاده از کد تخفیف لوناتو مشکلی داشتید، ممکن است یکی از موارد زیر اتفاق افتاده باشد:

- زمان استفاده از تخفیف تمام شده باشد.

-  کد تخفیفی که وارد می‌کنید برای محصول انتخابی شما نباشد.

-  از یک کد تخفیف بیش از یک بار استفاده کرده‌اید.

 

ارتباط با پشتیبانی سایت لوناتو

برای پیگیری یا سوال درباره معاینه چشم در محل و خرید محصولات سایت لوناتو می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۸۲۸۵۳۴۱ با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

...بیشتر