کد تخفیف و بازگشت وجه لی لی ناز

تم تولد

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 8.4٪ بازگشت وجه

29,484 تومان

بازگشت وجه به کاربران تا امروز

3

خرید موفق تا امروز

چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

تا 8.4% بازگشت وجه

%8

حراجی

تا 8.4% بازگشت وجه

3 خرید

در تخفیفان پیشنهادهای ویژه‌ای برای خرید از لی لی ناز در همین صفحه تدارک دیده شده است. با استفاده از کدهای تخفیف ما، هر چیزی که برای تزیین یک مهمانی درجه یک نیاز دارید، از لی لی ناز بخرید. همچنین می‌توانید با استفاده از پولِ‌تو تا 8.4 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

لی لی ناز خاص‌ترین و شیک‌ترین تم‌های تولد را برای شما آماده کرده است. اگر می‌خواهید مراسم و دورهمی‌های‌ شما، شکل و شمایل متفاوتی پیدا کند می‌توانید از تم‌های مختلف لی لی ناز استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی لی لی ناز برای هر سلیقه‌ای محصول مناسبی پیشنهاد می‌کند؛ پسر و دختر و کوچک و بزرگسال هم ندارد!

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این شکل می‌توانید به راحتی کد را دریافت کنید؛ وارد سایت فروشنده شوید و خرید کنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از لی لی ناز است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از لی لی ناز» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا X  درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف لی لی ناز را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف لی لی ناز را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال بهترین تخفیف برای خرید تم تولد و مهمانی هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف لی لی ناز استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ی «خرید از لی لی ناز» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره لی لی ناز

دفتر لی لی ناز در تهران و خیابان کریمخان جنوبی قرار دارد؛ با وجود سایت کامل و حرفه‌ای لی لی ناز که تمام محصولاتشان را نشان می‌دهد، دیگر نیازی به فروش حضوری نیست. اما می‌توانید محصولات را تلفنی سفارش دهید و در زمان دیگری به صورت حضوری از دفتر لی لی ناز سفارش‌ها را تحویل بگیرید یا خریدتان را اعلام کنید تا کالاهای خریداری شده برای‌ شما ارسال شود.

 

ارتباط با لی لی ناز

برای پیگیری خرید از لی لی ناز، اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان انتخاب تم تولد و مهمانی‌های‌تان، می‌توانید با شماره‌ 02188821730 یا 09354540666 تماس بگیرید.

امتیاز و نظر کاربران

0
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

تا 8.4% بازگشت وجه

تا 8.4% بازگشت وجه

%15

کد تخفیف

تا 8.4% بازگشت وجه

%25

کد تخفیف

تا 8.4% بازگشت وجه

%25

کد تخفیف

تا 8.4% بازگشت وجه

تا 8.4% بازگشت وجه