کد تخفیف و بازگشت وجه کی اس مد

لباس های مردانه،زنانه و کودکان

5

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 10.5٪ بازگشت وجه
چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

%10

حراجی

تا 10.5% بازگشت وجه

برای استفاده از خدمات سایت کی اس مد می‌توانید از تخفیف‌های تخفیفان و همچنین امکان ویژه «پولِ‌تو» استفاده کنید. تخفیفان امکانی ایجاد کرده تا بتوانید از جدیدترین تخفیف‌های کی اس مد باخبر شده و از خدمات آن استفاده کنید.

کی اس مد یک فروشگاه اینترنتی برای فروش لباس، کفش و اکسسوری‌های زنانه، مردانه و بچگانه است. با استفاده از سایت کی اس مد می‌توانید بهترین و باکیفیت‌ترین پوشاک و اکسسوری‌های موجود در بازار را به صورت آنلاین خریداری کنید و سفارشات خود را در کوتاه‌ترین زمان تحویل بگیرید.

از طریق تخفیفان می‌توانید استفاده از خدمات سایت کی اس مد را با هزینه‌ای کمتر تجربه کنید. کی اس مد در سایت تخفیفان تا ۲۵ درصد تخفیف روی خدمات خود ارائه می‌دهد.

 

چطور از کد تخفیف سایت کی اس مد استفاده کنم؟

برای خرید از کی اس مد می‌توانید به حساب کاربری خود در سایت تخفیفان وارد شده و سایت کی اس مد را از بین فروشگاه‌های موجود انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی آیکون کی اس مد، به صفحه مربوط به آن وارد می‌شوید. با انتخاب هرکدام از گزینه‌های تخفیف موجود، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب از این سایت دریافت کنید.

 

پولِ‌تو چیست؟

با پولِ‌تو می‌توانید از برندهای همکار تخفیفان خرید کنید و درصدی از مبلغ خریدتان را پس بگیرید. برای این کار از طریق تخفیفان وارد سایت موردنظرخود شوید و خریدتان را در سایت فروشنده انجام دهید. تخفیفان متناسب با خرید شما، مبلغ پولِ‌تو را به شما برمی‌گرداند. کی اس مد در سایت تخفیفان تا ۱۰.۵ درصد پولِ‌تو برای کاربران در نظر گرفته است.

 

آخرین کدهای تخفیف سایت کی اس مد را از کجا پیدا کنم؟

شما می‌توانید همیشه بهترین تخفیف‌های کی اس مد را از طریق سایت تخفیفان پیدا کنید. سایت تخفیفان را هر روز چک کنید تا تخفیف‌های ارائه شده سایت کی اس مد را از دست ندهید. همچنین اگر مشتری دائم کی اس مد هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا به صورت روزانه از تخفیف‌های آن اطلاع پیدا کنید.


چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان کدهای تخفیف ارائه شده را با مهلت زمانی معینی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که در استفاده از کد تخفیف کی اس مد مشکلی داشتید، ممکن است یکی از موارد زیر اتفاق افتاده باشد:

- زمان استفاده از تخفیف تمام شده باشد.

- کد تخفیفی که وارد می‌کنید برای محصول انتخابی شما نباشد.

- از یک کد تخفیف بیش از یک بار استفاده کرده‌اید.

 

ارتباط با پشتیبانی سایت کی اس مد

برای پیگیری سفارشات یا استفاده از خدمات سایت کی اس مد می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۵۵۶۹۲۹۵۰ با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

امتیاز و نظر کاربران

5
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

%10

کد تخفیف

تا 10.5% بازگشت وجه

تا 10.5% بازگشت وجه

%10

کد تخفیف

تا 10.5% بازگشت وجه

تا 10.5% بازگشت وجه

%25

کد تخفیف

تا 10.5% بازگشت وجه

%25

کد تخفیف

تا 10.5% بازگشت وجه

تا 10.5% بازگشت وجه

100,000

تومان

کد تخفیف

تا 10.5% بازگشت وجه

%10

کد تخفیف

تا 10.5% بازگشت وجه

10,000

تومان

کد تخفیف

تا 10.5% بازگشت وجه