کد تخفیف و بازگشت وجه کارینوتک

پلتفرم آموزشی و وبینار

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 14٪ بازگشت وجه
چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت3 روز

کدهای تخفیف

تا 14% بازگشت وجه

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید امکانات موجود در سایت کارینوتک را با هزینه کمتر تهیه کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع خدمات تخصصی برگزاری جلسات و سمینارهای آنلاین (وبینار) را از سایت کارینوتک به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 14 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

از کارینوتک می‌توانید خدمات برگزاری کلاس­های آنلاین با امکان مدیریت کاربران و اطلاع­رسانی را تهیه کنید.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از کارینوتک از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از کارینوتک است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از کارینوتک» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 14 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف کارینوتک  را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف کارینوتک را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال تهیه انواع خدمات برگزاری جلسات و کلاس­های آنلاین آسان به صورت تخصصی هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف کارینوتک استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از کارینوتک» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره کارینوتک

کارینوتک جامع­ترین پلتفرم برگزاری و مدیریت جلسات (وبینار) و کلاس­های آنلاین فارسی به‌صورت تخصصی است. کلیه مراکز آموزشی، مؤسسات، سازمان­ها و افراد علاقه­مند به تدریس می­توانند از خدمات کارینوتک استفاده کنند. کارینوتک اولین شرکتی است که نسخه تحت وب نرم‌افزار ادوبی کانکت را به‌صورت کاملاً فارسی ارائه داده است.

 

ارتباط با کارینوتک

برای دریافت هرگونه راهنمایی، پیگیری سفارش، پیشنهادها، انتقادات، سؤالات یا سایر موارد، می‌توانید با شماره 021۴۴۲۱۰۹۹۳ تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

امتیاز و نظر کاربران

0
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

تا 14% بازگشت وجه

تا 14% بازگشت وجه