پولِ‌تو چیست؟

کادرو

0 نظر

تا 21٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

در این صفحه می‌توانید پیشنهادهای ویژه‌ی تخفیفان برای استفاده از خدمات کادرو را مشاهده کنید. با استفاده از کدهای تخفیف و پیشنهادات ما، خدمات عکاسی مورد نظر خود را از کادرو با کمترین هزینه دریافت کنید.

تیم کادرو برای تغییر دنیای عکاسی، کارآفرینی و توسعه چرخه اقتصادی در حوزه عکاسی دور هم جمع شده اند. هدف کادرو کمک به جامعه عکاسان و وصل کردن آن‌ها به بازار‌های جدید است. در تیم کادرو، هر کسی مسئولیت مشخصی دارد و با انرژی بالا برای ارائه مفیدترین مشاوره، حفظ حریم خصوصی مشتریان، کمک و راهنمایی عکاسان، آموزش و یادگیری کار می کند.

تخفیفان بهترین کدهای تخفیف کادرو را به صورت روزانه در این صفحه برای شما فهرست می‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌شود پیش از استفاده از خدمات کادرو، به تخفیفان سر بزنید.

 

چطور از کد تخفیف کادرو استفاده کنم؟

کد‌های تخفیف کادرو شامل قسمت‌های «کد تخفیف» و «حراجی» می‌شود. با استفاده از کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی ویژه همه‌ی رشته‌ها می‌توانید تا سقف ۵۰ هزار تومان و تخفیف از خدمات کادرو استفاده کنید. همچنین در کد تخفیف ۳۵ هزار تومانی هم به همین شکل است.

در قسمت حراجی نیز با هر سفارشی از سامانه عکاسی کادرو ۲۱٪ آن به حساب کاربری‌تان در پولِ‌تو برمی‌گردد.

 

آخرین کدهای تخفیف کادرو را کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره بهترین کدهای تخفیف کادرو را در اختیار شما می‌گذارد. به منظور دسترسی به آخرین کدهای تخفیف کادرو، این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید. همچنین می‌توانید با اشتراک در خبرنامه‌ی تخفیفان از بهترین تخفیف‌های مرتبط با شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

کدهای تخفیف ممکن است مهلت استفاده‌ی محدودی داشته باشند یا فقط برای خدمات ‌خاصی معتبر باشند. تخفیفان تمام این توضیحات را در اطلاعات کد تخفیف درج می‌کند.

اگر نمی‌توانید از کدهای تخفیف کادرو استفاده کنید،‌ موارد زیر را بررسی کنید.

- مهلت استفاده تمام شده است.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید.

- یک کد تخفیف دیگر را وارد کرده‌اید.

- کد تخفیف برای خدمات انتخابی شما قابل استفاده نیست.

- کدهای تخفیف سقف مبلغ مشخصی دارند.

 

بیشتر دربارهٔ کادرو

زندگی این روزها به قدری سریع جریان دارد که یک روز چشمانمان را باز می کنیم و می بینیم که سال‌ها گذشته است و از خاطرات ریز و درشت ما هیچ اثری نمانده است. کادرو با این هدف به وجود آمد که خاطرات و مهم‌ترین لحظات و شادی‌هایتان را به راحت ترین روش ثبت و ضبط کند تا هر زمان که خواستید، بتوانید به راحتی و با بهترین کیفیت خاطره‌هایتان را مرور کنید.

 

ارتباط با کادرو

برای ارتباط با پشتیبانی کادرو می‌توانید با شماره‌ تلفن 02128425220 تماس بگیرید.

...بیشتر