تخفیفان - لوگو
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف و بازگشت وجه فروشگاه جام آفرین فاخر

بنر آنبردینگ تخفیفان

متاسفانه در حال حاضر پیشنهاد فعالی در دسترس نیست

زمان برداشت وجه؟

زمان برداشت وجه

ثبت خرید

تا 24 ساعت بعد از ثبت خرید در فروشگاه جام آفرین فاخر، مبلغ بازگشت وجه در لیست سفارش های تخفیفان شما نمایش داده خواهد شد.

قابل برداشت

10 روز بعد از ثبت خرید درصورت تایید سفارش شما توسط فروشگاه جام آفرین فاخر، مبلغ بازگشت وجه در کیف پول شما قابل برداشت خواهد بود.

جام آفرین فاخر تنها تولیدکننده محصولات دکوری کریستال و بلور در ایران است که بااستفاده از روشهای نوین ، استانداردهای جهانی حرکتی نو در صنعت ایران ایجاد کرده است . هدف ما ارتقاء کیفیت مطلوب و افزایش تنوع محصولات جدید و رضایتمندی مشتریان است.در این راستا توانستیم با استفاده از خلاقیت و نو آوری متخصصین خود و با تولید سالانه ۱۰۰۰۰ قطعه محصول با ارزش افزوده بالا ،حرکتی نو و قدرتمند در صنعت شیشه و کریستال ایران ایجاد کنیم. اندیشه ما مبتنی به دستیابی به کیفیت مطلوب ، جهت رضایتمندی مشتریان ضمن به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات در حوزه ی تولید محصولات دکوراتیو کریستال ایجاب میکند که در سایه ی موفقیت ها ، تکیه بر توانمندیها ، دانش فنی پشتکار ، تخصص و مهارت کارکنان خود ، در شرایطی که سهم عمده ای از نیاز بازار داخلی را تأمین می نماییم ، ضمن حفظ و افزایش سهم بازار داخلی ، به زنجیر تأمین جهانی نیز متصل گردیم و نماینده ی شایسته ی فرهنگ و سنت ایرانی در جهان باشیم . در این راستا توسعه ی مداوم در زمینه های مختلف از قبیل فناوری،افزایش کیفیت بهره وری و مشتری مداری به عنوان سیاست های کلی و خط مشی این واحد قرار گرفت .

سوالات متداول