پولِ‌تو چیست؟

جاجیگا

0 نظر

تا 4.2٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید ویلاهای موجود در سایت جاجیگا را با قیمت کمتر رزرو کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید تمام ویلاها و خانه‌های سنتی شمال کشور در جاجیگا را به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 4.2 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

گردشگران می‌توانند از طریق وب سایت جاجیگا اقامتگاه تفریحی خودشان را با قیمت مناسب پیدا کنند و سفارش دهند. اقامتگاه‌های بوم‌گردی، ویلاهای شخصی، خانه‌های محلی و هتل‌های لوکس و مجلل همگی در سایت جاجیگا قابل رزرو هستند. همچنین می‌توانید با استفاده از این سایت از شهرهای کیش، کردان، رامسر، قشم، تهران، ماسال، اسفهان، رشت، چالوس، شیراز، محمودآباد، بندرانزلی، گیلان و لاهیجان ویلا اجاره کنید.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از رزرو ویلا از جاجیگا از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از جاجیگا است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از جاجیگا» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 4.2 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف جاجیگا را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف جاجیگا را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال اجاره ویلا در شمال کشور با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف جاجیگا استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از جاجیگا» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره جاجیگا

جاجیگا بین صاحبان ویلا و اتاق‌های بوم‌گردی و گرشگران ارتباط برقرار می‌کند و محل امنی برای مشخص کردن شرایط اقامت و خدمات، تعیین قیمت و گفت‌وگو با یکدیگر است. این سایت با هدف اولیه ارتباط بهینه بین مردم بومی یک منطقه با گردشگران داخلی و خارجی به وجود آمده است.

صاحب امتیاز جاجیگا، شرکت تجارت الکترونیک لوتوس آرمانی است و ویلاها، آپارتمان‌ها، کلبه‌ها، هتل‌ها، بوم‌گردی‌‌ها و سایر اماکن مسکونی گردشگری در این سایت قابل رزرو هستند.

 

ارتباط با جاجیگا

برای دریافت پاسخ سوالات خود از جاجیگا، در رابطه با رزرو آنلاین از سایت، پیگیری اجاره ویلا و ارتباط با صاحب ویلا می‌توانید در روزهای کاری و ساعات اداری با شماره همراه 09359259789 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.  

...بیشتر