main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف ایردا + تا 7٪ بازگشت وجه

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید بسته‌های اشتراکی سامانه ایردا را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید بسته‌های اشتراکی مورد نظر خود را از ایردا، مرجع تخصصی آمار ایران به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 7 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

ایردا، مرجع تخصصی آمار ایران است و داده‌های جمع‌آوری شده خود را در اختیار مشترکان خود قرار می‌دهد. اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند با خرید بسته‌های اشتراکی از داده‌های آماری ایردا جهت استفاده‌های تجاری، تحقیقاتی و سرمایه‌گذاری استفاده کنند. با خرید بسته امکان دسترسی و دانلود داده‌ها در قالب فرمت‌های PDF و Excel فراهم می‌شود. همچنین در بسته‌های اشتراکی یک ماهه به بالا می‌توان به تمام گروه‌های آماری این سامانه دسترسی داشت.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید بسته از ایردا از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از ایردا است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از ایردا» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 7 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف ایردا را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف ایردا را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال بهره‌برداری از آخرین داده‌های آماری با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف ایردا استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از ایردا» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره ایردا

سامانه ایردا به عنوان مرجع تخصصی آمار ایران فعالیت خودش را از سال 1398 با هدف سهولت دسترسی به اطلاعات آماری در حوزه های مختلف اقتصادی، صنعتی، اجتماعی، آموزشی، بهداشتی و تحقیقاتی آغاز کرد. داده‌های ایردا به صورت لحظه‌ای، روزانه، ماهانه، فصلی و سالیانه داخل سایت بارگذاری می‌شوند و برای مشترکان سایت قابل دسترسی هستند.

آماری مانند نرخ تورم اقتصادی، شاخص روزانه و ماهانه کل بورس داخل، تعداد آزمایشگاه‌های طبی، تعداد گاوداری‌های صنعتی، میزان بارندگی، حجم کل تولید فراورده‌های نفتی پالایشگاه‌ها یا تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا از نمونه دسته داده‌هایی هستند که می‌توانند در سایت ایردا به آن دسترسی داشت.

 

ارتباط با ایردا

برای دریافت پاسخ سوالات خود از ایردا، می‌توانید در روزهای کاری و ساعات اداری در رابطه با خرید اشتراک، دسترسی به داده‌ها، مشاوره برای انتخاب بسته و اشتراک شرکتی و سازمانی با شماره تلفن 02126208441 تماس بگیرید.