کد تخفیف و بازگشت وجه کودکان هوشمند

فروش محصولات هوشمند کودکان

1

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 14٪ بازگشت وجه
چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

تا 14% بازگشت وجه

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید خدمات موجود در سایت موسسه کودکان هوشمند را با قیمت کمتری تهیه کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع خدمات آموزش محاسبات ذهنی با استفاده از چرتکه را از سایت کودکان هوشمند به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 14 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

از سایت کودکان هوشمند می­توانید کتاب خلاقیت و نقاشی، فصلنامه کودکان هوشمند و انواع بسته­های آموزشی ویژه کودکان را تهیه کنید.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از سایت کودکان هوشمند از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از سایت کودکان هوشمند است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از کودکان هوشمند» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 14 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف کودکان هوشمند را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف کودکان هوشمند را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید انواع بسته­های آموزشی برای کودکان خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف کودکان هوشمند استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از کودکان هوشمند» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره کودکان هوشمند

مؤسسه کودکان هوشمند با به دارا بودن تأییدیه رسمی از دفتر تکنولوژی وزارت آموزش‌وپرورش در آموزش محاسبات ذهنی به‌عنوان نهادی برتر، خدمات آموزش محاسبات ذهنی را با استفاده از چرتکه برگرفته از کشورهای آسیای شرقی به کودکان ایران‌زمین به شیوه­ای نوین ارائه می­دهد.

 

ارتباط با کودکان هوشمند

برای دریافت هرگونه راهنمایی، پیگیری سفارش، پیشنهادها، انتقادات، سؤالات یا سایر موارد، می‌توانید با شماره 02143426 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

امتیاز و نظر کاربران

1
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

تا 14% بازگشت وجه