کد تخفیف ایمبر

سیستم هدفمند سازی مشتری

14,280 تومان

بازگشت وجه به کاربران تا امروز

4

خرید موفق تا امروز

چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

%15

کد تخفیف

تا 14% بازگشت وجه

2 خرید

%10

کد تخفیف

تا 14% بازگشت وجه

2 خرید

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت ایمبر را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع محصولات ارتباط با مشتری را در سایت ایمبر با بهترین قیمت تهیه کنید و تا 14 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

ایمبر فروشگاه آنلاین انواع محصولات ارتباط با مخاطب مانند گفت‌وگوی آنلاین، CRM، پایگاه‌دانش (knowledge base) و محصولات دیگر مانند قلاب با هدف جذب مشتری یا on-boarding مشتریان جدید است.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از استفاده از ایمبر از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از ایمبر است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از ایمبر» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 14 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف ایمبر را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف ایمبر را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر می‌خواهید از محصولات ارتباط با خریداران سایت ایمبر استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که در تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف ایمبر استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از ایمبر» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره ایمبر

ایمبر با هدف ارائه‌ یک سرویس جامع ارتباط با مشتری آغاز به کار کرده است. سایت ایمبر چندین محصول را درون خود جای داده که موجب یک‌پارچگی مدیریت و ارتباط با مشتریان می‌شود. جذب و نگه‌داری مشتریان چالش‌ کسب‌وکارهای آنلاین است. ایمبر سیستم یک‌پارچه‌ای برای انجام کارهای ارتباط با مشتری است و از پراکندگی اطلاعات مشتریان و در نتیجه نارضایتی آن‌ها جلوگیری می‌کند.

 

ارتباط با ایمبر

برای دریافت مشاوره رایگان از مشاوران ایمبر، می‌توانید همه روزه از ساعت 9 تا 18 با شماره تلفن 02128429059 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

امتیاز و نظر کاربران

0
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

%14

حراجی

مهلت استفاده:1400/12/29

تا 14% بازگشت وجه