پولِ‌تو چیست؟

هاستیدا

0 نظر

تا 10.5٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

تخفیفان پیشنهادهای جذابی برای استفاده از خدمات هاستیدا فراهم کرده است. با استفاده از این کدهای تخفیف، می‌توانید از انواع سرورها و هاست‌های سایت هاستیدا استفاده کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پولِ‌تو تا 10.5 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

در فروشگاه آنلاین هاستیدا می‌توانید از انواع خدمات سرور مجازی و اختصاصی ویندوز و لینوکس در کشورهای مانند ایران، آلمان، فرانسه و کانادا بهره‌مند شوید. اگر قصد دارید سایت کاری یا شخصی خود را راه‌اندازی کنید، همین حالا می‌توانید با استفاده از کدهای تخفیفِ اختصاصی تخفیفان وارد سایت هاستیدا شوید.

تخفیفان هر روز پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید خیلی راحت کد را دریافت کنید؛ وارد سایت فروشنده شوید و خرید کنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از هاستیدا است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از هاستیدا» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 10.5 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف هاستیدا را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف هاستیدا را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر قصد دارید با راه‌اندازی سایت کسب و کار و برند خودتان را گسترش و ارتقا دهید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت‌نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف هاستیدا استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ی «خرید از هاستیدا» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره هاستیدا

شرکت داده پرداز تیدا با نام تجاری هاستیدا، در سال ۱۳۹۸ با هدف ایجاد بستری متفاوت جهت ارائه‌ خدمات ثبت دامنه، میزبانی وب، کلاس آنلاین، سرور اختصاصی، سرور مجازی، خدمات طراحی وب و اپلیکیشن راه اندازی شده است. هاستیدا خدمات مختلفی در زمینه هاستینگ و ثبت دامنه‌ی وبسایت ارائه می‌دهد.

 

ارتباط با هاستیدا

برای ارتباط با هاستیدا و مشاوره‌ رایگان، می‌توانید با شماره‌ ۷۸۳۷۲ (013) تماس بگیرید.

...بیشتر