main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف گل ما

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید گل‌های مناسب برای رویدادها و مناسبت‌های مختلف موجود در سایت گل ما را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید تزئینات گل و گل‌آرایی مجالس را به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 10.5 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

سایت گل ما سامانه فروش آنلاین گل است. سفارش خدماتی مانند گل‌آرایی ماشین و مجالس از طریق سایت و به صورت آنلاین ممکن است. همچنین تامین دسته گل و تزئینات گل‌آرایی مناسبت‌هایی مانند یلدار، نوروز، ولنتاین، سیسمونی کودک، بله‌بران و حنابندان را می‌توان از طریق سایت تهیه کرد.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصولات گل ما از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از گل ما است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از گل ما» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 10.5 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف گل ما را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف گل ما را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید دسته گل و گل‌آرایی‌های با کیفیت و بادوام با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف گل ما استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از گل ما» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره گل ما

گل‌های مورد استفاده در محصولات تزئینی گل ما همگی به تازگی تهیه می‌شوند و به سرعت به دست خریداران می‌رسد تا کیفیت گل‌ها آسیبی نبیند. همچنین امکان پرداخت در محل برای همه سرویس‌ها و محصولات وجود دارد. تالارهای پذیرایی در کنار خانه‌ها می‌توانند از خدمات گل‌آرایی گل ما استفاده کنند. گل ما همچنین تزئین و گل‌آرایی خانه و ماشین را در مناسبت‌های مختلف به عهده می‌گیرد.

امکان خرید دسته‌ها و باکس‌های گل تزئینی نیز از طریق سایت وجود دارد و گل‌ها هر کدام با تم‌های مختلف مناسبتی مانند تولد، سالگرد ازدواج، فوت و رویدادهای دیگر وجود دارد.

محصولات گل ما از طریق سایت فروشگاهی این شرکت به صورت آنلاین به فروش می‌رسد.

 

ارتباط با گل ما

برای دریافت پاسخ سوالات خود از گل ما، در رابطه با خرید آنلاین از سایت، پیگیری ارسال و تحویل بسته و موجودی محصولات می‌توانید در روزهای کاری و ساعات اداری با شماره همراه 09136336293 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.