پولِ‌تو چیست؟

ایسمینار

0 نظر

تا 30٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

برای استفاده از خدمات سایت ایسمینار می‌توانید از تخفیف‌های تخفیفان و همچنین امکان ویژه «پولِ‌تو» استفاده کنید. تخفیفان امکانی ایجاد کرده تا بتوانید از جدیدترین تخفیف‌های ایسمینار باخبر شده و از خدمات آن استفاده کنید.

ایسمینار پلتفرم تخصصی مدیریت و برگزاری وبینار (سمینار آنلاین، کلاس آنلاین) و رویدادهای آنلاین است. ایسمینار هر آنچه برای برگزاری یک وبینار مثل زیرساخت و نرم‌افزار وبینار، ثبت‌نام آنلاین، مدیریت کاربران، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، فروش فیلم وبینارهای برگزار شده و... نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. از طریق تخفیفان می‌توانید استفاده از خدمات ایسمینار را با هزینه‌ای کمتر تجربه کنید. ایسمینار در سایت تخفیفان تا ۲۰ درصد تخفیف روی خدمات خود ارائه می‌دهد.

 

چطور از کد تخفیف ایسمینار استفاده کنم؟

برای خرید از ایسمینار می‌توانید به حساب کاربری خود در سایت تخفیفان وارد شده و سایت ایسمینار را از بین فروشگاه‌های موجود انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی آیکون ایسمینار، به صفحه مربوط به آن وارد می‌شوید. با انتخاب هرکدام از گزینه‌های تخفیف موجود، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب از این سایت دریافت کنید.

 

پولِ‌تو چیست؟

با پولِ‌تو می‌توانید از برندهای همکار تخفیفان خرید کنید و درصدی از مبلغ خریدتان را پس بگیرید. برای این کار از طریق تخفیفان وارد سایت موردنظرخود شوید و خریدتان را در سایت فروشنده انجام دهید. تخفیفان متناسب با خرید شما، مبلغ پولِ‌تو را به شما برمی‌گرداند.

 

آخرین کدهای تخفیف ایسیمنار را از کجا پیدا کنم؟

شما می‌توانید همیشه بهترین تخفیف‌های ایسمینار را از طریق سایت تخفیفان پیدا کنید. سایت تخفیفان را هر روز چک کنید تا تخفیف‌های ارائه شده سایت ایسمینار را از دست ندهید. همچنین اگر مشتری دائم ایسمینار هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا به صورت روزانه از تخفیف‌های آن اطلاع پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان کدهای تخفیف ارائه شده را با مهلت زمانی معینی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که در استفاده از کد تخفیف ایسمینار مشکلی داشتید، ممکن است یکی از موارد زیر اتفاق افتاده باشد:

- زمان استفاده از تخفیف تمام شده باشد.

-  کد تخفیفی که وارد می‌کنید برای محصول انتخابی شما نباشد.

-  از یک کد تخفیف بیش از یک بار استفاده کرده‌اید.


ارتباط با پشتیبانی ایسمینار

برای پیگیری یا سوال درباره سایت ایسمینار می‌توانید با پشتیبانی آنلاین سایت یا از طریق شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۶۶۱۰ با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

...بیشتر