پولِ‌تو چیست؟

ایگرد

0 نظر

تا 3.5٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

تخفیفان برای شما پیشنهادات هیجان انگیزی را برای خرید از فروشگاه ایگرد با قیمتی مناسب و ارزان در نظر گرفته است. می‌توانید از کالا یا خدمات فروشگاه مورد نظر در شرکت ایگرد با تخفیف و قیمتی مقرون به صرفه استفاده کنید.

شرکت ایگرد در زمینه خرید آنلاین کالاهای خارجی مشغول به فعالیت است و تلاش می‌کند که کالاهایی را که در کشور ایران موجود نیستند، از سایت‌های معتبر خارجی خریداری کرده و با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن به دست مشتریان در ایران برساند.

می توانید از طریق سایت تخفیفان از خدمات ایگرد با تخفیف استفاده کرده و تا ۳.۵ درصد از پول خود را به حساب کاربری‌تان برگردانید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

بهترین و به صرفه‌ترین راه خرید از شرکت ایگرد، پول‌تو است. با وارد شدن به حساب کاربردی خود در سایت تخفیفان و انتخاب گزینه خرید از ایگرد، می‌توانید از تخفیف‌های ارائه شده استفاده کنید.

با خرید از شرکت ایگرد، می‌توانید تا ۳.۵ درصد از مبلغ خریدتان را به حساب خود در تخفیففان برگردانید. بعد از رسیدن مبلغ خریدتان به ۵۰ هزار تومان، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

 

چطور از کد تخفیف ایگرد استفاده کنم؟

برای خرید با تخفیف از ایگرد ، پس از ورود به سایت تخفیفان به صفحه تخفیف ایگرد مراجعه کنید. بعد از آن کد تخفیف مورد نظر را انتخاب کرده و محصول انتخابی را با تخفیف خریداری کنید. یا می‌توانید با انتخاب گزینه حراجی، با هر خرید، تا ۳.۵ درصد از مبلغ خریداری شده را به حساب خود برگردانید.

 

آخرین کدهای تخفیف ایگرد را کجا پیدا کنم؟

با چک کردن هرروزه سایت تخفیفان، می‌توانید از بهترین کدهای تخفیف فروشگاه ایگرد اطلاع پیدا کنید. تخفیفان همیشه جدیدترین تخفیف‌های ارائه شده در این فروشگاه را در اختیار شما می‌گذارد. همچنین می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کرده و از تخفیف‌های روزانه ایگرد اطلاع پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان با مهلت زمانی معینی کدهای تخفیف را در اختیار شما می‌گذارد. اگر کد تخفیف شما کار نکرد، ممکن است مهلت آن تمام شده باشد؛ یا این‌که کد تخفیف دیگری را وارد می‌کنید. همچنین امکان این وجود دارد که کد تخفیف فقط برای کالا یا خدمات مشخصی در نظر گرفته شده باشد؛ یا قبلا از آن کد استفاده کرده باشید.

 

بیشتر درباره ایگرد

شرکت ایگرد با هدف ایجاد بستری مناسب برای خرید آنلاین کالای خارجی، تلاش کرده است که کالاهایی که در کشور موجود نیستند را از بزرگترین و معتبرترین سایت های آنلاین خارجی مثل آمازون آمریکا، آمازون امارت، آمازون انگلستان، آمازون آلمان و ایبی خریده و با هزینه کم و زمان سریع به مشتریان ایرانی خود تحویل دهد.

 

ارتباط با ایگرد

اگر قصد برقراری ارتباط با کارشناسان ایگرد را دارید، می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۲۲۵۷۲۸۳۴- ۰۲۱۲۶۴۷۱۶۶۵- ۰۲۱۲۶۶۵۶۸۵۳ تماس بگیرید.

...بیشتر