کد تخفیف و بازگشت وجه دکتر زبان

یادگیری زبان انگلیسی

5

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 25٪ بازگشت وجه
چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

تا 25% بازگشت وجه

تخفیفان برای استفاده از خدمات دکتر زبان پیشنهادهای ویژه‌ای برای شما دارد. با استفاده از کدهای تخفیف و پیشنهادات ما، خدمات مورد نظر خود را از دکتر زبان با هزینه‌ی کمتر دریافت کنید.

دکتر زبان با ارائه‌ی جدیدترین و کاربردی‌ترین دوره های آموزش زبان، محصولات آموزشی و مشاوره‌ی اختصاصی متناسب با نیازتان به شما کمک می‌کند.

تخفیفان روزانه بهترین کدهای تخفیف دکتر زبان را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌شود پیش از استفاده از خدمات دکتر زبان، به تخفیفان سر بزنید.

 

چطور از کد تخفیف دکتر زبان استفاده کنم؟

کد‌های تخفیف دکتر زبان شامل قسمت‌های «کد تخفیف» و «حراجی» می‌شود. با استفاده از کد تخفیف ۲۰ درصدی می‌توانید تا ۲۰ درصد از خدمات آموزشی سایت دکتر زبان تخفیف بگیرید.

همچنین در قسمت حراجی می‌توانید تا ۲۵ درصد از پول خود را به حساب کاربری خود در پولِ‌تو برگردانید.

 

آخرین کدهای تخفیف دکتر زبان را کجا پیدا کنم؟

تخفیفان بهترین کدهای تخفیف دکتر زبان را همه روزه در اختیار شما می‌گذارد. برای دسترسی به آخرین کدهای تخفیف دکتر زبان، این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید. همچنین می‌توانید با اشتراک در خبرنامه‌ی تخفیفان از بهترین تخفیف‌های مرتبط با شهر خود مطلع شوید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از سایت آسان جهاز است. کافی است وارد حساب تخفیفان خود شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از دکتر زبان» به سایت فروشنده هدایت شوید. بعد از تکمیل خرید تا ۲۵٪ از مبلغ خرید شما به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمامی خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

کدهای تخفیف اغلب دارای مهلت استفاده‌ی محدودی هستند یا فقط برای دوره‌های آموزشی خاصی معتبر باشند. تخفیفان تمامی این توضیحات را در اطلاعات کد تخفیف درج می‌کند.

اگر نمی‌توانید از کدهای دکتر زبان استفاده کنید،‌ موارد زیر را بررسی کنید.

- مهلت استفاده تمام شده

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید

- از یک کد تخفیف دیگر استفاده کردید

- کد تخفیف برای دوره آموزشی انتخابی شما قابل استفاده نیست

- کدهای تخفیف دارای سقف مبلغ هستند.

 

بیشتر دربارهٔ دکتر زبان

وب‌سایت دکتر زبان با هدف آموزش آسان و سریع زبان انگلیسی فعالیت خود را شروع کرد. این مجموعه با ارائه‌ی جدیدترین و کاربردی‌ترین دوره‌ها، محصولات آموزشی و مشاوره‌ی اختصاصی متناسب با نیازتان در خدمت شما است. از جمله خدمات دکتر زبان می‌توان به تعیین سطح رایگان، دوره‌های مکالمه، آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس یا کنکور زبان اشاره کرد.

مسعود اکبری (دکتر زبان) مدرس، محقق و نویسنده در حوزه آموزش زبان انگلیسی است که در وب‌سایت خود جدیدترین روش‌های یادگیری زبان را که طی سال‌ها تحقیق و مطالعه به دست آورده در اختیار شما قرار داده است.

 

ارتباط با دکتر زبان

برای ارتباط با پشتیبانی دکتر زبان می‌توانید با شماره‌ تلفن 02188487845 تماس بگیرید.

امتیاز و نظر کاربران

5
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

تا 25% بازگشت وجه

تا 25% بازگشت وجه

تا 25% بازگشت وجه

تا 25% بازگشت وجه

تا 25% بازگشت وجه

تا 25% بازگشت وجه

%20

کد تخفیف

مهلت استفاده:1399/12/29

تا 25% بازگشت وجه

%20

کد تخفیف

مهلت استفاده:1399/01/01

تا 25% بازگشت وجه

تا 25% بازگشت وجه