main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف دوزلی بوک

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

اگر قصد خرید و استفاده از خدمات دوزلی بوک را دارید، پیشنهادات جذاب تخفیفان را از دست دهید. از طریق تخفیفان می‌توانید از فروشگاه دوزلی بوک، کتاب مورد نظر خود را با قیمتی مقرون به صرفه انتخاب و خریداری کنید.

در دوزلی بوک، می‌توانید اسم داستان خود را انتخاب کرده، شخصیت‌ها را متناسب با سلیقه کودک خود ساخته و داستان مورد نظر خود را بسازید. پس از انتخاب رنگ جلد و نوع متن و فونت، کتاب مخصوص کودک شما برایتان آماده می‌شود.

تخفیفان این امکان را برای شما فراهم کرده تا خرید خود را از دوزلی بوک با تخفیف انجام داده و تا ۷ درصد از مبلغ خریدتان را به حساب خود برگردانید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

برای خریدی ارزان و به صرفه از دوزلی بوک، پول‌تو گزینه مناسبی برای شما است. پس از خرید از دوزلی بوک، تا ۷ درصد از مبلغ خرید به حساب شما برمی‌گردد. بعد از رسیدن مبلغ حساب به ۵۰ هزار تومان، امکان انتقال آن به حساب بانکی برای شما فراهم می‌شود.

 

چطور از کد تخفیف دوزلی بوک استفاده کنم؟

برای خرید از دوزلی بوک از طریق تخفیفان، پس از ورود به حساب خود در سایت تخفیفان، بر روی گزینه خرید از دوزلی بوک کلیک کرده و وارد صفحه مربوط به آن شوید.

از بین گزینه‌های کد تخفیف و حراجی می‌توانید گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و به سایت دوزلی بوک هدایت شوید. بعد از خرید و پرداخت نهایی، تا ۷ درصد از مبلغ خریدتان به حساب کاربری شما برمی‌گردد.

 

آخرین کدهای تخفیف دوزلی بوک را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همیشه جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف دوزلی بوک را به شما ارائه می‌کند. می‌توانید با چک کردن سایت تخفیفان به صورت روزانه، از تخفیف‌های مربوط به دوزلی بوک مطلع شوید.

علاوه بر این، اگر مشتری دائم دوزلی بوک هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا هر زمان که بخواهید با یک کلیک به تخفیف‌های دوزلی بوک دسترسی پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

کدهای تخفیف دوزلی بوک همیشه تا زمان خاصی برای شما فعال می‌ماند. اگر در استفاده از کدهای تخفیف دوزلی بوک با مشکل مواجه شدید یا کد تخفیف برای شما کار نکرد. موارد زیر را چک کنید:

- مهلت استفاده از کد به پایان رسیده است.

- از یک کد بیش از یک بار استفاده نکنید.

- هر کد تخفیف برای محصولات یا خدمات خاصی است.

- کد تخفیف را به درستی وارد کنید.

 

بیشتر درباره دوزلی بوک

در دوزلی بوک می‌توانید کتابی را مخصوص کودک خود شخصی سازی کنید و با نام خودش به او هدیه دهید. هیچ چیز مثل چیزی که متعلق به خود است کودکی را خوشحال نمی‌کند. می‌توانید با انتخاب تمام فاکتورهای کتاب، آن را در مدت کوتاهی از دوزلی بوک تحویل بگیرید.

 

ارتباط با دوزلی بوک

اگر قصد ارتباط با پشتیبانان دوزلی بوک را دارید می‌توانید با شماره‌های زیر تماس گرفته و اطلاعات بیشتری کسب کنید:

۰۲۱۲۸۴۲۶۱۹۱

۰۹۳۷۲۲۷۶۱۹۱