main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف سایت داستان من

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

برای استفاده از خدمات سایت داستانِ من می‌توانید از تخفیف‌های تخفیفان و همچنین امکان ویژه «پولِ‌تو» استفاده کنید. تخفیفان امکانی ایجاد کرده تا بتوانید از جدیدترین تخفیف‌های داستانِ من باخبر شده و از خدمات آن استفاده کنید.

داستانِ من سایتی برای فروش کتاب‌های کودک است. اما این کتاب‌ها تفاوتی با سایر کتاب‌های کودک دارد. در داستانِ من، کتاب‌های اختصاصی برای کودک شما طراحی می‌شود که شخصیت این کتاب‌ها اسم و ویژگی‏های ظاهری کودک شما را دارد. کودک شما در هر داستان قهرمان قصه می‌شود و در این مسیر چیزهای جدیدی یاد می‌گیرد.

از طریق تخفیفان می‌توانید استفاده از خدمات سایت داستانِ من را با هزینه‌ای کمتر تجربه کنید. داستانِ من در سایت تخفیفان تا ۱۰۰ هزار تومان تخفیف روی خدمات خود ارائه می‌دهد.

 

چطور از کد تخفیف سایت داستانِ من استفاده کنم؟

برای خرید از داستانِ من می‌توانید به حساب کاربری خود در سایت تخفیفان وارد شده و سایت داستانِ من را از بین فروشگاه‌های موجود انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی آیکون داستانِ من، به صفحه مربوط به آن وارد می‌شوید. با انتخاب هرکدام از گزینه‌های تخفیف موجود، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب از این سایت دریافت کنید.

 

پولِ‌تو چیست؟

با پولِ‌تو می‌توانید از برندهای همکار تخفیفان خرید کنید و درصدی از مبلغ خریدتان را پس بگیرید. برای این کار از طریق تخفیفان وارد سایت موردنظرخود شوید و خریدتان را در سایت فروشنده انجام دهید. تخفیفان متناسب با خرید شما، مبلغ پولِ‌تو را به شما برمی‌گرداند. داستانِ من در سایت تخفیفان تا ۱۰ درصد تخفیف پولِ‌تو برای کاربران در نظر گرفته است.

 

آخرین کدهای تخفیف سایت داستانِ من را از کجا پیدا کنم؟

شما می‌توانید همیشه بهترین تخفیف‌های داستانِ من را از طریق سایت تخفیفان پیدا کنید. سایت تخفیفان را هر روز چک کنید تا تخفیف‌های ارائه شده سایت داستانِ من را از دست ندهید. همچنین اگر مشتری دائم داستانِ من هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا به صورت روزانه از تخفیف‌های آن اطلاع پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان کدهای تخفیف ارائه شده را با مهلت زمانی معینی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که در استفاده از کد تخفیف داستانِ من مشکلی داشتید، ممکن است یکی از موارد زیر اتفاق افتاده باشد:

- زمان استفاده از تخفیف تمام شده باشد.

-  کد تخفیفی که وارد می‌کنید برای محصول انتخابی شما نباشد.

-  از یک کد تخفیف بیش از یک بار استفاده کرده‌اید.

 

ارتباط با پشتیبانی سایت داستانِ من

برای پیگیری یا سوال درباره استفاده از سایت داستانِ من و ثبت سفارش در آن می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۷۷۵۰۷ با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.