تخفیفان - لوگو
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف و بازگشت وجه فروشگاه دارافود

بنر آنبردینگ تخفیفان

محبوبترین

کد تخفیف 5 درصدی ویژه اولین سفارش از کالاهای منتخب فروشگاه پروتئینی دارا

مهلت استفاده: 1402/12/28

« بعد از زدن کپی کد به سایت فروشگاه دارافود منتقل می‌شوید. »

کپی کد

tkh-0000

زمان برداشت وجه؟

زمان برداشت وجه

ثبت خرید

تا 24 ساعت بعد از ثبت خرید در فروشگاه دارافود، مبلغ بازگشت وجه در لیست سفارش های تخفیفان شما نمایش داده خواهد شد.

قابل برداشت

10 روز بعد از ثبت خرید درصورت تایید سفارش شما توسط فروشگاه دارافود، مبلغ بازگشت وجه در کیف پول شما قابل برداشت خواهد بود.

شرایط استفاده


پیشنهادهای ویژه‌ی تخفیفان برای خرید از دارافود را در این صفحه مشاهده کنید. با استفاده از کدهای تخفیف و پیشنهادات ما، محصولات مورد نظر خود را از دارافود با کمترین هزینه دریافت کنید.

فروشگاه آنلاین دارافود، به منظور تسهیل در خرید محصولات غذایی و همچنین صرفه‌جویی در وقت شما فعالیت می‌کند. دارافود با تولید محصولات با کیفیت، سلامت و و امنیت غذایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. این فروشگاه با خدمات رسانی سریع و عرضه مواد غذایی پروتئینی به شما و با رعایت کامل تمهیدات بهداشتی سلامت محصولات را تضمین می‌کند.

تخفیفان بهترین کدهای تخفیف دارافود را به صورت روزانه در این صفحه برای شما فهرست می‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از خرید از دارافود، به تخفیفان سر بزنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پول‌ِتو ساده‌ترین راه برای دریافت تخفیف از دارافود است. کافی است به حساب کاربری تخفیفان خود وارد شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از دارافود» در همین صفحه به صفحه دارافود بروید. بعد از اتمام خرید، تا ۱۳ درصد از مبلغ خرید شما به حساب تخفیفان برمی‌گردد. پس از این‌که مبلغ حساب شما به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

 

چطور از کد تخفیف دارافود استفاده کنم؟

کد‌های تخفیف دارافود شامل قسمت‌های «کد تخفیف» و «حراجی» می‌شود. با استفاده از کد تخفیف ۱۵ درصدی ویژه اولین سفارش از کالاهای منتخب می‌توانید تا ۱۵ درصد از دارافود خرید کنید.

در قسمت حراجی نیز با هر سفارشی از فروشگاه دارافود ۱۳ درصد آن به حساب کاربری‌تان در پولِ‌تو برمی‌گردد.

 

آخرین کدهای تخفیف دارافود را کجا پیدا کنم؟

ما در تخفیفان همیشه بهترین و آخرین کدهای تخفیف دارافود را برای شما فهرست می‌کنیم. اگر مشتری دائمی دارافود هستید، این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید. ما همیشه پیشنهادهای مناسبی برای خرید از دارافود برای شما داریم.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

کدهای تخفیف ممکن است مهلت استفاده‌ی محدودی داشته باشند یا فقط برای خدمات ‌خاصی معتبر باشند. تخفیفان تمام این توضیحات را در اطلاعات کد تخفیف درج می‌کند.

اگر نمی‌توانید از کدهای تخفیف دارافود استفاده کنید،‌ موارد زیر را بررسی کنید.

- مهلت استفاده تمام شده است.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید.

- یک کد تخفیف دیگر را وارد کرده‌اید.

- کد تخفیف برای محصولات انتخابی شما قابل استفاده نیست.

- کدهای تخفیف سقف مبلغ مشخصی دارند.

 

بیشتر دربارهٔ دارافود

این روز‌ها پیدا کردن فروشگاهی که محصولات پروتئینی سالم و باکیفیت داشته باشد کار آسانی نیست. فروشگاه ایترنتی دارافود این امکان را در اختیار شما گذاشته تا با خاطری آسوده بتوانید به صورت غیرحضوری محصولات غذایی پروتئینی خود را تهیه کنید. دارافود علاوه بر داشتن مجوزهای لازم، دارای بسته بندی تمیز و مرتب در ارسال محصولات خود است تا شما بتوانید خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

 

ارتباط با دارافود

برای ارتباط با پشتیبانی دارافود می‌توانید با شماره‌ 02122053208 تماس بگیرید.

سوالات متداول