پولِ‌تو چیست؟

بیمه دات کام

0 نظر

تا 3.5٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

«بیمه دات کام» برای راحت کردن روند جست‌وجو و انتخاب انواع بیمه ایجاد شده است. در بیمه دات کام می‌توان اطلاعات بیش از ۱۵ شرکت بیمه‌گر مورد تأیید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران را با هم مقایسه کرد و پس از بررسی‌های مورد نظر، بیمه انتخابی را آنلاین تهیه کرد. بعد از خرید، بیمه نامه به محل مورد نظرمان فرستاده می‌شود.

همین حالا می‌توانید با استفاده از کد تخفیف های تخفیفان و مراجعه به سایت بیمه دات کام، بیمه خود را با تخفیف تهیه و بیمه نامه را در منزل دریافت کنید.


چطور از کد تخفیف بیمه دات کام استفاده کنم؟

برای استفاده از کد تخفیف بیمه دات کام این مراحل را انجام دهید:

1.   روی کد تخفیف مورد نظرتان در سایت تخفیفان کلیک کنید.

2.   روی بخش سبز رنگ «کپی و خرید» کلیک کنید. با این کار به صفحه بیمه مورد نظر هدایت می‌شوید.

3.   در این بخش با توجه به نوع بیمه انتخابی، سؤالاتی از شما پرسیده می‌شود. با پاسخ به این سؤالات، به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که تمام شرکت‌های بیمه‌گر موجود برای آن بیمه را نشان می‌دهد.

4.   در این بخش، نام شرکت بیمه‌کننده، سطح توانگری برای پرداخت، نوع و تعداد شعبه‌های پرداخت و در نهایت قیمت هر مورد را می‌بینید.

5.   بعد از انتخاب بیمه مناسب خودتان، بر روی دکمه «خرید نقدی» کلیک کنید.

6.   در این بخش باید در بیمه دات کام ثبت‌نام کنید یا وارد حساب کاربری خود بشوید.

نکته: در صورتی که می‌خواهید ثبت‌نام کنید، لازم است شماره موبایلی که می‌دهید واقعی و در دسترس باشد؛ چرا که بیمه دات کام کدی به آن شماره می‌فرستد. با وارد کردن این کد، عضویت شما تأیید می‌شود.

7.   در صفحه بعد مشخصات خود را وارد کنید.

8.   در ادامه لازم است یک بیمه‌گذار تعریف کنید. برای این کار، اطلاعات فردی را که قرار است بیمه‌نامه به نام او ثبت شود، وارد کنید. همچنین باید آدرس و تصاویر مدارک لازم را نیز ثبت کنید.

9.   بعد از ثبت اطلاعات، از شما در مورد درست بودن اطلاعات، تایید گرفته می‌شود.

10. در این مرحله لازم است مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.

11. در پایان یک کد رهگیری به شما داده می‌شود. در نگهداری این کد کوشا باشید. بیمه نامه برای شما ارسال خواهد شد.


آخرین کدهای تخفیف بیمه دات کام را از کجا پیدا کنم؟

اگر به دنبال جدیدترین کدهای تخفیف بیمه دات کام هستید، این صفحه برای همین منظور شکل گرفته است. ما در تخفیفان، بهترین کدهای تخفیف بیمه دات کام را در همین صفحه قرار می‌دهیم. می‌توانید این صفحه را در مرورگر خودتان ذخیره و همیشه نگاه کنید. علاوه بر کدهای تخفیف جذاب تخفیفان برای بیمه دات کام، با استفاده از «پولِ‌تو» می‌توانید تا 3 درصد از پول پرداختی خود را هم پس بگیرید.

پولِ‌تو ابزاری ساده و مطمئن برای دریافت تخفیف از بیمه دات کام است. برای این کار تنها کافی است وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید و بعد مراحل خرید با کد تخفیف را که بالاتر توضیح دادیم، دنبال کنید. پس از تمام شدن روند خرید، تا 3 درصد از مبلغ خرید به حساب تخفیفان شما بازمی‌گردد.


چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمام کدهای تخفیف منتشر شده توسط تخفیفان معتبر هستند. لازم است توجه داشته باشیم این کدها بازه زمانی مشخصی دارند. اگر در استفاده از کد تخفیف بیمه دات کام به مشکل برخوردید، می‌توانید موارد زیر را بررسی کنید:

  • کد تخفیف استفاده شده است: کدهای تخفیف تنها یک بار برای هر حساب کاربری قابل استفاده است.
  • قصد دارید از دو کد تخفیف همزمان استفاده کنید: کدهای تخفیف قابلیت ترکیب شدن با هم را ندارند. هر بار فقط می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید. پس خیلی مهم است که بهترین کد تخفیف را انتخاب کنید.
  • استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: قانون بالا در مورد همزمانی کد تخفیف و خدمات پولِ‌تو نیز صادق است. اگر در خرید خود از کد تخفیف استفاده کنید، پول‌تو برای آن خرید اعتباری در نظر نمی‌گیرد.
  • تمام شدن زمان قابل قبول برای استفاده از کد: قرار است در زمان دیگری از این کد استفاده کنید، حتماً تاریخ تمام شدن تخفیف را به خاطر بسپارید.
  • استفاده از پولِ‌تو بدون ورود به حساب کاربری تخفیفان: برای استفاده از خدمات پول‌ِتو، پیش از هدایت به صفحه بیمه دات کام، لازم است وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. سپس از طریق مراحل گفته شده اقدام به خرید کنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پول‌ِتو سامانه‌ای است که با هر بار خرید مخاطب، درصدی از پول خرید را به حساب او بازمی‌گرداند. در هر خرید از برندهای این سامانه، درصدی از آن مبلغ، کمیسیون تخفیفان است. این کمیسیون توسط تخفیفان به کیف پول تخفیفان شما برگردانده می‌شود.

شما می‌توانید از این مبلغ برای خرید سایر تخفیف‌های سایت تخفیفان استفاده کنید. یا در صورت تمایل بعد از رسیدن مبلغ به 50 هزار تومان، آن را به حساب بانکی خود انتقال دهید. انتخاب با شما است. لازم به ذکر است تا به امروز بیش از 40 برند در سامانه پولِ‌تو ثبت شده‌اند. با مراجعه به صفحه پولِ‌تو می‌توانید با این برندها آشنا شوید.


درباره بیمه دات کام بیشتر بدانید.

آریا پرداز رایکا با نام تجاری بیمه دات کام در سال 96 آغاز به کار کرده است. بیمه دات کام به عنوان سامانه استعلام انواع بیمه، مخاطب را در طول روند خرید بیمه همراهی می‌کند؛ از مقایسه قیمت تا خرید و ثبت‌نام. کاربران با مراجعه به سایت بیمه دات کام می‌توانند از خدمات این سامانه استفاده کنند. هنگام خرید بیمه سوالات بسیاری به ذهن خریدار می‌رسد:

چه بیمه‌ای برای ما مناسب است؟ هر بیمه چه مبلغی دریافت می‌کند و کدام بهتر و معقول‌تر است؟ بیمه‌ مورد نظرمان چند شعبه دارد و آیا اساساً توانایی بازگرداندن مبلغ ضرردهی ما را دارد؟ اگر توانایی بازگشت مبلغ را دارد، این مبلغ را به چه شکل پرداخت می‌کند؟ این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر می‌تواند انتخاب بیمه را با حساسیت زیادی روبرو کند. کاری که نیاز به دقت،توجه بالا و تا حدی آگاهی از روند کار شرکت‌های بیمه‌گر دارد..

بیمه دات کام با ارائه مشاوره تخصصی رایگان در زمینه انتخاب بیمه، پیشنهاد پایین‌ترین قیمت، ارائه خدمات و تحویل بیمه نامه به سراسر کشور، تلاش می‌کند تا مخاطب را در این مسیر راهنمایی کند و به نوبه خود نقش موثری در صنعت بیمه داشته باشد.

بیمه دات کام بیمه‌های مختلفی ارائه می‌دهد. از بیمه درمانی و بیمه کرونا گرفته تا بیمه‌های مربوط به ماشین مانند بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث تا بیمه‌های وسایل الکترونیکی و بیمه عمر. بیمه دات کام با ارائه اطلاعات دقیق، شفاف و بی‌طرفانه، این فرصت را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا بدون تحت تأثیر قرار گرفتن در برابر کارشناسان شرکت‌های بیمه، انتخابی مناسب‌تر داشته باشد. بیمه دات کام با فراهم کردن امکان مقایسه بین شرکت‌های بیمه‌گذار، تلاش داشته روند خرید بیمه را تا حد ممکن آسان و سریع کند.

بیمه دات کام همچنین میزبان بسیاری از شرکت‌های بیمه ایران است که از آن جمله می‌توان به این موارد اشاره کرد: بیمه کارآفرین، بیمه معلم، بیمه ملت، بیمه پارسیان، بیمه نوین، بیمه سینا، بیمه رازی، بیمه دی، بیمه پاسارگاد، بیمه ایران، بیمه آسیا و بیمه سامان.


ارتباط با بیمه دات کام

اگر در مورد خرید بیمه‌های موجود در بیمه دات کام سوالی دارید یا برای هر گونه ارتباط با بیمه دات کام می‌توانید از این شماره استفاده کنید:

۰۲۱-۴۳۷۲

...بیشتر