پولِ‌تو چیست؟

برانکارد

98 نظر

تا 2.8٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

در تخفیفان پیشنهادهایی کاربردی و قابل توجه برای خرید از برانکارد در نظر گرفته شده است. با استفاده از کدهای تخفیف تخفیفان، می‌توانید از سایت برانکارد خرید کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پولِ‌تو تا 2.8 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

برانکارد فروشگاه آنلاین لوازم و تجهیزات پزشکی، جراحی و آموزش پزشکی است. برانکارد همچنین حوزه‌ی محصولات مادر و کودک، پزشکی – ورزشی و نگهداری و مراقبت از بیمار در منزل را پوشش می‌دهد.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید خیلی راحت کد را دریافت کنید؛ وارد سایت فروشنده شوید و خرید کنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از برانکارد است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از برانکارد» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 2.8 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف برانکارد را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف برانکارد را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال کالاهای پزشکی و محصولات مراقبت محیطی و زیبایی هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف برانکارد استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ی «خرید از برانکارد» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره برانکارد

شرکت آسیا تجهیز مداوا آرمان، صاحب امتیاز وب‌سایت برانکارد، بیش از 25 سال است در زمینه‌ی تجهیزات پزشکی فعالیت دارد. این وبسایت تلاش می‌کند به عنوان مرجعی تخصصی برای نقد و بررسی و فروش اینترنتی محصولات پزشکی، ورزشی و حوزه‌ی سلامت عمل کند.

 

ارتباط با برانکارد

برای دریافت مشاوره‌ خرید رایگان از برانکارد، همه‌روزه و به صورت ۲۴ ساعته، می‌توانید با شماره‌ ۶۷۳۰۶ (۰۲۱) تماس بگیرید.

...بیشتر