main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف بهبود

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت فروش آنلاین لباس زنانه بهبود را با قیمت کمتری تهیه کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع لباس­های زنانه را از سایت بهبود به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 10.5 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

از فروشگاه آنلاین بهبود می‌توانید شلوار، مانتو، شومیز و بلوز، دامن و... زنانه را تهیه کنید.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از بهبود از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از فروشگاه آنلاین لباس زنانه بهبود است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از بهبود» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 10.5 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف بهبود را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف بهبود را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید انواع لباس­های زنانه هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف بهبود استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از بهبود» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره بهبود

مجموعه تولیدی بهبود از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پوشاک غیررسمی و روزمره زنانه آغاز به کار کرد. در این مجموعه از طراحی تا تولید پوشاک به‌صورت مکانیزه و با استفاده از ماشین‌آلات روز دنیا صورت می­گیرد. همچنین تمامی مواد اولیه و پارچه­های مصرفی به طور اختصاصی و سفارشی تهیه می­شوند.

 

ارتباط با بهبود

برای دریافت هرگونه راهنمایی، پیگیری سفارش، پیشنهادها، انتقادات، سؤالات یا سایر موارد، می‌توانید با شماره 02155208609 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.