تخفیفان - لوگو
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف و بازگشت وجه باراز مارکت

بنر آنبردینگ تخفیفان

متاسفانه در حال حاضر پیشنهاد فعالی در دسترس نیست

زمان برداشت وجه؟

زمان برداشت وجه

ثبت خرید

تا 24 ساعت بعد از ثبت خرید در باراز مارکت، مبلغ بازگشت وجه در لیست سفارش های تخفیفان شما نمایش داده خواهد شد.

قابل برداشت

10 روز بعد از ثبت خرید درصورت تایید سفارش شما توسط باراز مارکت، مبلغ بازگشت وجه در کیف پول شما قابل برداشت خواهد بود.

شرایط استفاده


اگر قصد خرید از فروشگاه اینترنتی بازار مارکت را دارید، پیشنهادات جذاب تخفیفان را از دست ندهید. از طریق تخفیفان می‌توانید کتاب‌های مورد نظر خود را از بازار مارکت با قیمتی مناسب و ارزان تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی باراز مارکت در زمینه فروش کتاب‌های تخصصی در حوزه روانشناسی، موفقیت و توسعه فردی، مدیریت کسب وکار،عمومی، زبان خارجی، داستان‌های ایرانی و خارجی،اشعار فارسی، کتاب‌های کنکوری وکمک درسی و همچنین لوازم التحریر فعالیت می‌کند.

تخفیفان برای خرید از فروشگاه بازار مارکت تخفیف‌های هیجان انگیزی برای شما در نظر گرفته، علاوه بر این با خرید از بازار مارکت از طریق تخفیفان، می‌توانید تا ۷ درصد از مبلغ خرید خود را به حسابتان برگردانید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

ارزان‌ترین و بهترین راه برای خرید از بازار مارکت، پول‌تو است. پس از خرید کتاب مورد نظر خود از بازار مارکت، می‌توانید تا ۷ درصد از مبلغ خریدتان را به حساب کاربری خود بازگردانید. بعد از این‌که مبلغ حسابتان به ۵۰ هزار تومان رسید، امکان انتقال آن به حساب بانکی برای شما فراهم می‌شود.

 

چطور از کد تخفیف بازار مارکت استفاده کنم؟

برای خرید از فروشگاه اینترنتی بازار مارکت با تخفیف، پس از وارد شدن به حساب کاربری خود در تخفیفان، گزینه خرید از بازار مارکت را انتخاب کرده و کد تخفیف محصولات مورد نظر را بین گزینه‌های کد تخفیف و حراجی تهیه کنید. پس از پرداخت نهایی، تا ۷ درصد از مبلغ خریدتان به حساب کاربری در تخفیفان برمی‌گردد.

 

آخرین کدهای تخفیف بازار مارکت را از کجا پیدا کنم؟

اگر می‌خواهید از جدیدترین و تخفیف‌های مربوط به بازار مارکت اطلاع پیدا کنید، به سایت تخفیفان سر بزنید. تخفیفان همیشه بهترین تخفیف‌های بازار مارکت را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین اگر مشتری دائم بازار مارکت هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا به جدیدترین تخفیف‌ها به راحتی دسترسی داشته باشید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

کدهای تخفیفی که توسط تخفیفان به شما ارائه می‌شوند، دارای اعتبار مشخصی هستند. یعنی پس از گذشت مدت زمان خاصی، مهلت استفاده از آن‌ها تمام می‌شود. اگر در استفاده از کدهای تخفیف بازار مارکت با مشکل مواجه شدید، موارد زیر را بررسی کنید:

 - کد تخفیف برای محصولات مورد نظر شما نیست.

- مهلت استفاده از کد تمام شده است.

- از یک کد فقط می‌توانید یک‌بار استفاده کنید.

- کد تخفیف دیگری را اشتباهی وارد می‌کنید.

 

بیشتر درباره بازار مارکت

فروشگاه اینترنتی بازار مارکت با ارائه تخفیفات دائمی در سایت خود برای کتاب‌های متنوع، با ارسال پستی و تحویل موتوری، اصالت کالای خود را برای شما تضمین می‌کند. می‌توانید انواع کتاب‌های انگیزشی و رشد فردی را با قیمتی مناسب از این فروشگاه تهیه کنید.

 

ارتباط با بازار مارکت

اگر قصد ارتباط و تماس با کارشناسان و پشتیبانان سایت بازار مارکت را دارید، با شماره 09913160204 تماس بگیرید.

سوالات متداول