پولِ‌تو چیست؟

عکس پرینت

0 نظر

تا 7٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

برای استفاده از خدمات سایت عکس پرینت می‌توانید از تخفیف‌های تخفیفان و همچنین سرویس جدید «پولِ‌تو» استفاده کنید. تخفیفان امکانی ایجاد کرده تا بتوانید از جدیدترین تخفیف های عکس پرینت با خبر شده و از خدمات آن با قیمتی ارزان‌تر استفاده کنید.

عکس پرینت سرویس چاپ آنلاین عکس روی محصولات متنوع مانند کاغذ عکس، فتوبوک، شاسی، مگنت، تقویم، ماگ یا پوستر است. عکس پرینت این امکان را به شما می‌دهد که محصولات متنوع را با عکس‌های دلخواه به صورت آنلاین طراحی کنید، سفارش چاپ دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

از طریق تخفیفان می‌توانید استفاده از خدمات سایت عکس پرینت را با هزینه‌ای کمتر تجربه کنید. عکس پرینت در سایت تخفیفان تا ۱۵ درصد تخفیف روی خدمات خود ارائه می‌دهد و تا ۷ درصد از مبلغ خرید را به واسطهٔ پولِ‌تو به حساب شما برمی‌گرداند.

 

چطور از کد تخفیف سایت عکس پرینت استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمات عکس پرینت می‌توانید به حساب کاربری خود در سایت تخفیفان وارد شده و سایت عکس پرینت را از بین فروشگاه‌های موجود انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی آیکون عکس پرینت، به صفحه مربوط به آن وارد می‌شوید. با انتخاب هرکدام از گزینه‌های تخفیف موجود، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب از این سایت دریافت کنید.

 

پولِ‌تو چیست؟

با پولِ‌تو می‌توانید از برندهای همکار تخفیفان خرید کنید و درصدی از مبلغ خریدتان را پس بگیرید. برای این کار از طریق تخفیفان وارد سایت مورد نظرخود شوید و خریدتان را در سایت فروشنده انجام دهید. تخفیفان متناسب با خرید شما، مبلغ پولِ‌تو را به شما برمی‌گرداند. عکس پرینت در سایت تخفیفان تا ۷ درصد پولِ‌تو برای کاربران در نظر گرفته است.

 

آخرین کدهای تخفیف سایت عکس پرینت را از کجا پیدا کنم؟

شما می‌توانید همیشه بهترین تخفیف‌های عکس پرینت را از طریق سایت تخفیفان پیدا کنید. سایت تخفیفان را هر روز چک کنید تا تخفیف‌های ارائه شده سایت عکس پرینت را از دست ندهید. همچنین اگر مشتری دائم عکس پرینت هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا به صورت روزانه از تخفیف‌های آن اطلاع پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان کدهای تخفیف ارائه شده را با مهلت زمانی معینی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که در استفاده از کد تخفیف عکس پرینت مشکلی داشتید، ممکن است یکی از موارد زیر اتفاق افتاده باشد:

- زمان استفاده از تخفیف تمام شده باشد.

- کد تخفیفی که وارد می‌کنید برای محصول انتخابی شما نباشد.

- از یک کد تخفیف بیش از یک بار استفاده کرده‌اید.

 

ارتباط با پشتیبانی سایت عکس پرینت

برای پیگیری سفارشات یا استفاده از خدمات سایت عکس پرینت می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۶۶۰۴۹ با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

...بیشتر