کد تخفیف و بازگشت وجه آوالانچ

سفارش آنلاین گل

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 10.5٪ بازگشت وجه
چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

تا 10.5% بازگشت وجه

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت آوالانچ را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع دسته گل، پایه گل تبریک و تسلیت و باکس گل را به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 10.5 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

آوالانچ از طریق وب سایت خود، دسته گل و انواع محصولات گل‌آرایی مانند سبد گل و پایه گل تبریک و تسلیت را به فروش می‌رساند. در سایت فروشگاهی آوالانچ همچنین امکان خرید محصولات گل‌آرایی مجالس نیز هست.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از آوالانچ از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از آوالانچ است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از آوالانچ» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 10.5 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف آوالانچ را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف آوالانچ را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید انواع دسته گل، پایه گل و ظروف گل با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف آوالانچ استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از آوالانچ» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره آوالانچ

مجموعه آوالانچ از سال ۱۳۸۳ با احداث گلخانه و سه شعبه فروش گل در بازارهای شهید محلاتی و امام رضا (ع)، شروع به کار و بعد از حدود ده سال فعالیت در حوزه تولید و پخش گل، بخش طراحی خود را نیز در سال 1392 راه‌اندازی کرده است.

آوالانچ شرایط سفارش آنلاین دسته‌ گل، سبد گل و تاج گل را برای مراسم‌های مختلف دارد و برای حفظ تازگی گل‌ها، با استفاده از ماشین‌های یخچال‌دار، محصولات را به دست خریداران می‌رساند.

 

ارتباط با آوالانچ

می‌توانید برای ارتباط با دفتر مرکزی آوالانچ با شماره تلفن 02122353305 و برای ارتباط با دفتر طراحی آوالانچ با شماره 02177438793 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

امتیاز و نظر کاربران

0
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید
تخفیفان

متاسفانه در حال حاضر پیشنهاد فعالی در دسترس نیست.