کد تخفیف و بازگشت وجه آسالرن

پکیج های آموزشی آکادمی معماری

5

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 25٪ بازگشت وجه
چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

تا 25% بازگشت وجه

%25

حراجی

تا 25% بازگشت وجه

برای تجربه آموزشی باکیفیت و در عین حال ارزان از سایت آسان لرن، پیشنهادات جذاب تخفیفان را از دست ندهید. تخفیفان، کدهای تخفیف هیجان انگیزی برای استفاده از خدمات آسان لرن برای شما در نظر گرفته است.

گروه آسان لرن با هدف بهبود آموزش‌ها در زمینه معماری و با کمک بهترین کادر آموزشی معماری تاسیس شد تا از این طریق به تمامی دانشجویان، در راه رسیدن به اهداف خود کمک کند.

از طریق تخفیفان می‌توانید از خدمات سایت آسان لرن با قیمتی به صرفه و مناسب، استفاده کرده و تا ۲۵ درصد از مبلغ خرید خود را به حسابتان برگردانید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

بهترین و ارزان‌ترین راه، برای استفاده از خدمات آسان لرن، پول‌تو است. بعد از استفاده از خدمات آسان لرن، می‌توانید تا ۲۵ درصد ازمبلغ خریدتان را به حساب بانکی خود برگردانید. بعد از این‌که مبلغ خریدتان به ۵۰ هزار تومان رسید، امکان انتقال آن به حساب بانکی نیز برای شما فراهم می‌شود.

 

چطور از کد تخفیف آسان لرن استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمات آسان لرن با تخفیف، پس از ورود به حساب خود در سایت تخفیفان، بر روی آیکون آسان لرن کلیک کرده و به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید. بعد از انتخاب کد تخفیف مورد نظر از قسمت کد تخفیف یا حراجی و پرداخت نهایی، تا ۲۵ درصد از مبلغ خرید، به حساب شما برمی‌گردد.

 

آخرین کدهای تخفیف آسان لرن را کجا پیدا کنم؟

بهترین و به روزترین کدهای تخفیف مربوط به آسان لرن را همیشه می‌توانید از طریق سایت تخفیفان پیدا کنید. اگر مشتری دائم آسان لرن باشید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا راحت‌تر و سریع‌تر به تخفیف‌ها دسترسی پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

کدهای تخفیفی که توسط تخفیفان به شما ارائه می‌شود، دارای زمان مشخصی هستند. یعنی پس از گذشت تاریخ تعیین شده، کدهای تخفیف غیرفعال می‌شوند. اگر در استفاده از کدهای تخفیف آسان لرن به مشکل برخوردید، ممکن است مدت استفاده از آن به اتمام رسیده باشد یا این‌که کد تخفیف را اشتباهی وارد می‌کنید. همچنین موارد زیر را چک کنید:

- از یک کد تخفیف چند بار استفاده نکنید.

-  هر کد تخفیف برای محصولات و خدمات خاصی است.

 

بیشتر درباره آسان لرن

در آسان لرن می‌توانید تا شش ماه پس از اتمام هر دوره از پشتیبانی بهرمند شوید؛ همچنین در طول دوره، تمرین‌هایی برای کسب مهارت بیشتر به شما ارائه می‌شود. اگر از دوره‌ای در آسان لرن راضی نبودید، وجه شما بازگردانده می‌شود.

 

ارتباط با آسان لرن

اگر قصد برقراری تماس با پشتیبانان آسان لرن را دارید، می‌توانید با شماره‌های 09109536363 و 02144337758  تماس بگیرید.

امتیاز و نظر کاربران

5
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

%100

حراجی

مهلت استفاده:1399/09/30

تا 25% بازگشت وجه