main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف آرتی کالا

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت آرتی کالا را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید کالاهای متنوع ورزشی و فکری، آموزشی و سرگرمی کودک و انواع اسباب‌بازی‌ها را به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 7 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

در فروشگاه آرتی کالا می‌توانید تمام محصولات مربوط به سرگرمی و بازی‌های کودکان و بزرگسالان را خریداری کنید. در آرتی کالا، انواع مختلف اسباب‌بازی، بازی‌های فکری، ماشین‌های کنترلی، لوازم تحریر، اسباب‌بازی‌های ورزشی و بازی‌های رومیزی قابل دسترس است. همچنین کتاب‌های مختلف مناسب برای کودکان در سنین متفاوت وجود دارد.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از آرتی کالا از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از آرتی کالا است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از آرتی کالا» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 7 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف آرتی کالا را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف آرتی کالا را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید محصولات ورزشی و فکری، آموزشی و سرگرمی کودک با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف آرتی کالا استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از آرتی کالا» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره آرتی کالا

آرتی کالا در تلاش است کاربرانش تجربه لذت‌بخشی از خرید اینترنتی داشته باشد. در این فروشگاه علاوه بر اینکه تمام محصولات مناسب برای سرگرمی کودکان فروش می‌رود، بازی‌ها و سرگرمی‌های بزرگسالان هم مانند بازی‌های رومیزی عرضه می‌شود. در این فروشگاه کیفیت کالاها ضمانت می‌شود و خریدهای با ارزش بالای 200 هزار تومان رایگان ارسال می‌شوند.

 

ارتباط با آرتی کالا

برای دریافت پاسخ سوالات خود از آرتی کالا، در رابطه با خرید آنلاین از سایت، پیگیری ارسال و تحویل بسته و موجودی محصولات می‌توانید در روزهای کاری و ساعات اداری با شماره تلفن 05137238878 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.