الوپیک

0 نظر

تا 25 % تخفیف

«الوپیک» سرویسی است که امکان ارسال سریع انواع مرسولات و بسته‌های پستی شما را فراهم می‌کند. با استفاده از این سرویس علاوه بر سرعت در ارسال کالا، هزینهٔ کمتری پرداخت می‌کنید و از پشتیبانی ۲۴ ساعته الوپیک نیز برخوردار می‌شوید.

اگر وارد این صفحه شده‌اید، به احتمال زیاد به دنبال سریع‌ترین سرویس ارسال کالا با به‌صرفه‌ترین قیمت هستید. تخفیفان فهرستی از انواع پیشنهادها، کدها و کوپن‌های تخفیف الوپیک را در این صفحه گردآوری کرده است. با بررسی این فهرست، می‌توانید بیشترین تخفیف‌ها را پیدا کنید و ارزان‌تر و به صرفه‌تر مرسولهٔ خود را ارسال کنید.

 

شیوهٔ استفاده از کد تخفیف الو پیک چگونه است؟

از تخفیف‌های ارائه شده‌ٔ الو پیک در تخفیفان می‌توانید به دو شکل «کد تخفیف الوپیک» و «حراجی» استفاده کنید. شیوهٔ استفاده از کدها در ادامه توضیح داده شده است.

- از صفحهٔ الوپیک در تخفیفان کد تخفیف یا حراجی مورد نظر را انتخاب کنید.

- در این صفحه شرایط استفاده از کد نوشته شده است. با کلیک روی گزینهٔ «کپی و خرید» وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن الوپیک ‌شوید.

- سرویس مورد نظر خود را از بین خدمات مختلف الوپیک انتخاب کنید.

- آدرس مبدا و مقصد و سایر موارد درخواستی را وارد کنید.

- بعد از پذیرش سفارش از سمت سفیر و در مرحلهٔ پرداخت، کد تخفیف تخفیفان را وارد کنید تا روی هزینهٔ‌ پرداختی شما اعمال شود.

 

آخرین کدهای تخفیف الوپیک کجا منتشر می‌شود؟

تخفیفان همه‌روزه کدها، کوپن‌ها و پیشنهادهای تخفیف را در وب‌سایت و اپلیکیشن خود منتشر می‌کند. با ذخیرهٔ این صفحه در مرورگر خود از آخرین تخفیف‌ها و حراجی‌ها مطلع شوید.

الوپیک در کنار ارائهٔ خدمات مختلف خود با قیمت پایین و دقت و سرعت بالا، پیشنهادهای تخفیف متنوعی نیز برای کاربران خود در نظر می‌گیرد. این پیشنهادها را در تخفیفان ببینید و مناسب‌ترین آن‌‌ها را برای سرویس مورد نظر خود انتخاب کنید.

 

چرا کد تخفیف الوپیک من کار نمی‌کند؟

کد‌های تخفیف الوپیک و سایر شرکای تجاری تخفیفان که در بستر وب‌سایت و اپلیکیشن تخفیفان منتشر می‌شوند، معتبر هستند. با این حال ممکن است گاهی در استفاده از آن‌ها به مشکل بربخورید. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین دلایل کار نکردن کد‌ تحفیف الوپیک را بررسی می‌کنیم.

- اتمام اعتبار کد تخفیف: تمامی کدهای تخفیف تخفیفان، مدت زمان معینی برای استفاده دارند و پس از اتمام این زمان دیگر معتبر نخواهند بود.

- کد تخفیف استفاده شده: هر کد تخفیفی تنها یک بار می‌تواند برای خرید مورد استفاده قرار بگیرد و برای خریدهای بعدی قابل استفاده نیست.

- استفادهٔ همزمان از دو کد تخفیف:‌ در هر بار خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف الوپیک استفاده کنید و امکان وارد کردن دو کد تخفیف به صورت همزمان وجود ندارد.

اگر مشکل کد تخفیف شما در بین موارد ذکر شده نبود، با پشتیبانی تخفیفان تماس بگیرید.

 

خدمات الوپیک

الوپیک خدمات متنوعی برای حمل و نقل درون شهری دارد که با توجه به نیاز خود می‌توانید مناسب‌ترین آن‌ها را با قیمتی ارزان و به‌صرفه انتخاب کنید.

الوپیک: شناخته شده‌ترین سرویس الوپیک، سرویس پیک موتوری است که می‌توانید همواره نزدیک‌ترین پیک موتوری را به سرعت پیدا کنید. همچنین می‌توانید از خدمات «سواری بار» برای ارسال بسته‌های حساس استفاده کنید.

الوتاکسی: تاکسی آنلاین الوپیک است که با استفاده از آن می‌توانید در سریع‌ترین زمان به مقصد خود برسید و ترافیک را دور بزنید.

الووانت: سرویس وانت بار سبک و سنگین برای جابجایی بار درون شهری است. تمامی بارهای خود را به سرعت در همه‌ جای تهران و شهرهای بزرگ، جابجا کنید.

الوپست: با استفاده از این سرویس می‌توانید به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به دفاتر پست، مرسولات پستی خود را ارسال کنید.

الوفروش: این سرویس برای جلب اطمینان مشتریان شما از تحویل کالا راه‌اندازی شده است. کالا یا سفارش خود را با سرویس الوفروش ارسال کنید و هزینه‌ٔ آن را بعد از تحویل کالا به مشتری به صورت آنلاین دریافت کنید.

 

دربارهٔ الوپیک بیشتر بدانید.

الوپیک با راه‌‌اندازی سرویس‌های متنوع خود، هزینهٔ ارسال و حمل و نقل درون شهری را کاهش داده و رفت و آمدها را کمتر کرده است. این موضوع در کنار صرفه‌جویی در وقت و هزینه، باعث کاهش ترافیک و آلودگی هوا نیز می‌شود.

استفاده از الوپیک مزایای زیادی برای استفاده‌کنندگان دارد که از آن جمله می‌توان به ثبت چند درخواست همزمان، بیمه کردن مرسوله، پیگیری مرسوله به طور آنلاین و درخواست چند منظوره اشاره کرد.

همچنین ارسال کالا در زمانبندی دلخواه شما، پرداخت آسان و پشتیبانی ۲۴ساعته از دیگر مزایای استفاده از الوپیک هستند.

 

ارتباط و پشتیبانی الو پیک

اگر دربارهٔ سرویس‌های الوپیک و نحوهٔ استفاده از کد‌ها و پیشنهادهای تخفیف الوپیک ابهامی داشتید، از طریق شمارهٔ تلفن و ایمیل زیر با پشتیبانی در تماس باشید.

تلفن: ۰۲۱۴۱۳۴۶

ایمیل: support[at]alopeyk.com

...بیشتر