پولِ‌تو چیست؟

آس دیجیتال

تا 7٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

برای خرید ارزان و مقرون به صرفه از آس دیجیتال می‌توانید پیشنهادهای ویژه‌ی تخفیفان را در این صفحه مشاهده کنید. با استفاده از کدهای تخفیف و پیشنهادات ما، کالای موردنظر خود را از آس دیجیتال با هزینه‌ی کمتر دریافت کنید. علاوه بر کد و کوپن تخفیف، بخشی از مبلغ سبد خرید خود را با پولِ‌تو پس بگیرید.

فروشگاه اینترنتی آس دیجیتال در زمینه وسایل مورد نیاز جامعه و با هدف ایجاد خریدی راحت تر فعالیت می‌کند. آس دیجیتال همچنین یکی از بزرگترین مراکز خدمات بعد از فروش ساعت در سطح ایران را فراهم کرده است. این مرکز یکی از مجهزترین مراکز خدمات بعد از فروش ایران در زمینه ساعت بوده و از جدیدترین تجهیزات تعمیر ساعت برخوردار است.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو ساده‌ترین راه برای دریافت تخفیف از آس دیجیتال است. جهت خرید با تخفیف از آس دیجیتال می‌توانید به حساب کاربری تخفیفان خود وارد شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از آس دیجیتال» در همین صفحه وارد صفحه آس دیجیتال شوید. پس از اتمام خرید، تا ۷ درصد از مبلغ خرید شما به حساب تخفیفان برمی‌گردد. پس از این‌که مبلغ حساب شما به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

 

چطور از کد تخفیف آس دیجیتال استفاده کنم؟

آس دیجیتال تخفیف‌های خود را در قالب حراجی و کد تخفیف به شما ارائه می‌کند. می‌توانید با استفاده از کد‌های تخفیف تخفیفان، کالاهای زیر با با قیمت پایین‌تری خریداری کنید.

- کد تخفیف 500 هزار تومانی ویژه ساعت مچی مردانه و زنانه در آس دیجیتال

- کد تخفیف 80 هزار تومانی از وبسایت آس دیجیتال

- کد تخفیف 50 هزار تومانی از وبسایت آس دیجیتال

همچنین می‌توانید با هر خرید از سایت آس دیجیتال تا ۷ درصد از مبلغ را از طریق پولِ‌تو به حساب تخفیفان خود برگردانید.

 

آخرین کدهای تخفیف آس دیجیتال را کجا پیدا کنم؟

تخفیفان هر روز بهترین کدهای تخفیف آس دیجیتال را در اختیار شما قرار می‌دهد. کافی است این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا همواره خریدی به‌صرفه‌تر داشته باشید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

ممکن است کد تخفیف شما دارای زمان محدودی برای استفاده باشد یا فقط در دسته‌بندی خاصی معتبر باشد. اگر در استفاده از کد تخفیف به مشکل برخوردید، موارد زیر را بررسی کنید.

- مهلت استفاده تمام شده است.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید.

- کد تخفیف در دسته‌بندی مورد نظر شما اعتبار ندارد.

 

بیشتر درباره آس دیجیتال

آس دیجیتال در زمینه واردات و فروش ساعت‌های با کیفیت فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت آس دیجیتال در سال‌های ابتدایی، فعالیت خود را با عرضه ۳ برند با کیفیت و پرفروش جهانی آغاز کرد و در حال حاضر واردکننده چندین برند محبوب جهانی است. رضایت مشتری اولویت اصلی آس دیجیتال است.

آس دیجیتال تمامی تلاش خود را در جهت ارائه محصولات و خدمات عالی برای مشتریان خود می‌کند تا بیشترین رضایت را به همراه داشته باشد و نیازها و انتظارات آن‌ها را برآورده سازد، انجام داده و رکن اصلی توسعه فعالیت‌های خود قرار می‌دهد.

 

ارتباط با آس دیجیتال

برای ارتباط با آس دیجیتال می‌توانید با شماره 02191013863 تماس بگیرید.

...بیشتر