پولِ‌تو چیست؟

آکادمی آی تی

0 نظر

تا 14٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید دوره‌های آموزشی موجود در سایت آکادمی آی تی را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید ویدیوهای آموزشی طراحی سایت، سئو، برنامه‌نویسی و شبکه را به بهترین قیمت خریداری و دانلود کنید و تا 14 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

در وب سایت آکادمی آی تی، دوره‌های مختلف آموزشی در دسترس کاربران قرار گرفته است. برخی از این دوره‌ها رایگان هستند و برخی دیگر تنها برای اعضای آکادمی که دوره را خریداری کرده‌اند، قابل دسترسی است. دوره‌های مختلف و متنوع آکادمی آی تی در چهار دسته اصلی طراحی سایت، سئو، برنامه‌نویسی و شبکه تشکیل می‌شوند. هر کدام مدرسان مختلفی دارد که در حوزه خود متخصص هستند و محتوای آموزشی همان بخش را ارائه می‌دهند.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید دوره از آکادمی آی تی از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از آکادمی آی تی است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از آکادمی آی تی» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 14 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف آکادمی آی تی را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف آکادمی آی تی را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید بسته‌های آموزشی دوره‌های آی تی با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف آکادمی آی تی استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از آکادمی آی تی» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره آکادمی آی تی

آکادمی آی تی با مدیرعاملی علی عارفی نیا و با هدف پر کردن خلاء آموزش‌های فارسی در حوزه آی تی شکل گرفته است. در این سایت محتوای آموزشی مربوط به برنامه‌نویسی، سئو، شبکه و طراحی سایت تولید شده است. آموزش‌های php، لاراول و html از جمله آموزش‌های پرطرفدار این سایت است.

 

ارتباط با آکادمی آی تی

برای دریافت پاسخ سوالات خود از آکادمی آی تی، در رابطه با خرید بسته‌های آموزشی از سایت، دوره‌های جدید و ارتباط با مدرسان می‌توانید در روزهای کاری و ساعات اداری با شماره تلفن 02191035287 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

...بیشتر