پولِ‌تو چیست؟

ابزار مارکت

0 نظر

تا 3.5٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت ابزار مارکت را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع مختلف یراق و ابزارآلات را به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 3.5 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

در فروشگاه تخصصی ابزار مارکت می‌توانید انواع ابزارهای پرمصرف خانگی، دستگاه‌ها و وسایل مخصوص نجاری، خودرو، قطعات جانبی و وسایل کاربردی دیگر را به صورت آنلاین خریداری کنید. در فروشگاه ابزار مارکت مشاوره تخصصی خرید و آموزش استفاده از ابزارآلات و دستگاه‌های تخصصی برقی و مکانیکی هم ارائه می‌شود.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از ابزار مارکت از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از ابزار مارکت است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از ابزار مارکت» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 3.5 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف ابزار مارکت را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف ابزار مارکت را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید ابزار و یراق تخصصی با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف ابزار مارکت استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از ابزار مارکت» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره ابزار مارکت

فروشگاه ابزار مارکت با هدف گسترش بازار فروش ابزارآلات و قطعات یدکی از سال 86 کار خود را شروع کرد و از سال 95 فروش آنلاین خود را در کنار شکل سنتی فروش ادامه داد. ابزار مارکت با برندها و نمایندگی‌های داخلی و خارجی همکاری می‌کند و با مشاوره و آموزش انتخاب درست ابزار و نحوه استفاده از آنها تلاش می‌کند این نیاز را در صنعت برآورده کند.


ارتباط با ابزار مارکت

برای دریافت پاسخ سوالات خود از ابزار مارکت، در رابطه با خرید آنلاین از سایت، پیگیری ارسال و تحویل بسته و موجودی محصولات می‌توانید در روزهای کاری و ساعات اداری با شماره تلفن 021191005495 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

...بیشتر