پولِ‌تو چیست؟

7 مغز

0 نظر

تا 4.9٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

پیشنهادهای ویژه‌ی تخفیفان برای خرید از هفت مغز را در این صفحه مشاهده کنید و با استفاده از کدهای تخفیف ما، از هفت مغز خرید کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پولِ‌تو تا ۴.۹ درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

هفت مغز به‌عنوان اولین فروشگاهی که کاملاً بر پایه فروش اینترنتی فعالیت داشته، بعد از گذشت پنج سال به یکی از مراجع خرید انواع آجیل و خشکبار در ایران شناخته شده است. فروشگاه هفت مغز مثل یک ویترین پر زرق و برق است که انواع آجیل و خشکبار و همچنین زعفران و برنج را با بالاترین کیفیت و ارسال به سراسر ایران عرضه می کند.

تخفیفان همواره کدهای تخفیف و بهترین پیشنهادهای هفت مغز را در همین صفحه فهرست می‌کند. شما می‌توانید به سادگی محصولات تخفیف‌دار را ببینید و بعد از دریافت کد، مستقیما به سایت فروشنده منتقل شوید و خرید خود را تکمیل کنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از فروشگاه هفت مغز است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از ۷ مغز» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا ۴.۹ درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.چطور از کد تخفیف هفت مغز استفاده کنم؟

کد‌های تخفیف هفت مغز شامل قسمت کد تخفیف و حراجی می‌شود. با استفاده از کد تخفیف ۵ درصدی می‌توانید تا ۵ درصد از هفت مغز تخفیف بگیرید.

همچنین در قسمت حراجی می‌توانید تا ۴.۹ درصد از پول خود را به حساب کاربری خود در پولِ‌تو برگردانید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پول‌ِتو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از هفت مغز است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از هفت مغز» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 7٪ از مبلغ خرید شما به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمامی خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف هفت مغز را کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف هفت مغز را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال بهترین تخفیف‌های محصولات خشکبار هستید، پیشنهاد می‌شود این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ی تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

بیش‌تر دربارهٔ هفت مغز

هفت مغز دارای کیفیتی بی‌نظیر از آجیل و خشکبار هفت مغز است که با بهترین آجیل‌فروشی‌های تهران برابری کرده است. ضمن این‌که شما در هیچ آجیل‌فروشی با عناوینی نظیر فروش ویژه روبرو نخواهید شد؛ چیزی که به فراخور مناسبت‌های مختلف در فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار هفت مغز با آن را تجربه خواهید کرد.

 

ارتباط با هفت مغز

جهت اطلاعات بیشتر درمورد کتابچین می‌توانید هر ساعت از شبانه روز با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۲۱۴۷ تماس بگیرید.

...بیشتر