پولِ‌تو چیست؟

سی بازار

82 نظر

تا 7٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت سی بازار را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید کالاهای مختلفی مانند لوازم خانه و آشپزخانه، لوازم دکوری، محصولات آرایشی و بهداشتی، مبل، لوستر، کالای خواب و انواع صنایع دستی را به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 7 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

سي بازار مجموعه‌ای از کالاهای با كيفيت از توليدكنندگان داخلي و خارجي فراهم و با استفاده از عرضه مستقیم، محصولات را با قیمت پایین ارائه کرده است.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از سی بازار از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از سی بازار است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از سی بازار» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 7 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف سی بازار را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف سی بازار را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید انواع محصولات خانه و آشپزخانه، آرایشی و بهداشتی، دکوری و صنایع دستی با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف سی بازار استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از سی بازار» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره سی بازار

سی بازار با عرضه کالاهایی مانند شمع و جاشمعی، گلدان‌های تزئینی، قاب عکس، مجسمه‌های مدرن، چراغ مطالعه و آباژور، کتابخانه چوبی و بسیاری از کالاهای تزیینی دیگر تلاش کرده نیاز مخاطب برای کالاهای دکوری را برطرف کند.

سی بازار به غیر از ارائه انواع مبل، لوستر و کالای خواب، محصولات مرتبط به خانه و آشپزخانه را نیز فراهم کرده است. کالاهایی مانند انواع شوینده، براق‌کننده و خوشبوکننده، پادری، لوازم سرویس بهداشتی و حمام، چراغ‌های باغی خورشیدی، ساعت، ماگ، لیوان و مواردی از این دست.

 

ارتباط با سی بازار

برای دریافت پاسخ سوالات خود از سی بازار، در رابطه با خرید آنلاین از سایت، پیگیری ارسال و تحویل بسته و موجودی محصولات می‌توانید همه روزه و به شکل 24 ساعته با شماره تلفن 02188103106 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

...بیشتر