دل و جگر

رستوران و کافی شاپ

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

فهرست جگرکیبا تخفیف های واقعی را در این صفحه مشاهده می‌کنید.

غذا خوردن در جگرکی از دیرباز تا کنون یکی از تفریحات مردم بوده است. گذراندن ساعاتی خوش در کنار خانواده و دوستان و صرف یک دل ‌و جگر جذاب بسیار دلنشین است. می‌توانید با استفاده از پیشنهادهای شگفت‌انگیز تخفیفان تجربه‌ دلچسبی را در رستوران‌های سنتی تهران و سایر شهرها داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر جگرکی، بافت قدیمی و نوستالژیک آن است. به طور معمول اغلب جگرکی‌ها همان فضای کهن و ساده خود را حفظ کرده‌اند اما برخی از این رستوران‌های جدید نیز با طراحی‌های جذاب معماری‌های سنتی زیبایی به وجود آورده‌اند. در هر صورت سعی بر آن است تا معماری به گونه‌ای طراحی شود که علاوه بر نمایش فرهنگ غنی ایرانی، یادآور خاطرات گذشته نیز باشد.

 

تخفیف بهترین جگرکی‌های تهران

گردشگران زیادی از تمام دنیا برای مشاهده و تجربه غذا خوردن در جگرکی از ایران دیدن می‌کنند. به همین جهت جگرکی در تهران و اغلب شهرها زیاد است.

می‌توانید با توجه به محل سکونت خود و میزان تخفیف ارائه شده از هر یک از جگرکی‌های طرف قرارداد با تخفیفان بهره‌مند شوید. اغلب این رستوران‌ها از معماری ساده و قدیمی خود استفاده می‌کنند. طراحی و جذابیت و همچنین پذیرایی از نکات مهم هر جگرکی است.

بسیاری از این رستوران‌ها در شرایط فعلی پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت می‌کنند که می‌توانید جزئیات آن را در صفحه مخصوص به هر یک مشاهده کنید.

پیشنهاد مشابه: تخفیف بهترین رستوران های غرب تهران 

 

قیمت و هزینه جگرکی

عوامل بسیاری در تعیین قیمت و هزینه یک وعده غذا در جگرکی نقش دارند.

فضای رستوران: جگرکی ها غالبا یا بر مبنای همان اصالت خود فضایی قدیمی را حفظ کرده‌اند و یا با طراحی‌های سنتی یادآور یک غذای قدیمی ایرانی هستند.

کیفیت غذا: استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تازه از اصول اولیه هر جگرکی ممتاز محسوب می‌شود.

ظروف سرو غذا: همان‌طور که از یک جگرکی انتظار داریم، غذا باید در ظروف سنتی سرو شود. در برخی از رستوران‌ها غذا در ظروف چینی یا روحی و در برخی دیگر در ظروف مسی سرو می‌شود.

سایر هزینه‌ها: در برخی از جگرکی‌ها حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده به صورت جداگانه اخذ می‌شود.

 

منوی رستوران‌های جگرکی

اصولا منوی اکثر جگرکی‌ها به انواع کباب از جمله چنجه، برگ، کوبیده و جوجه در کنار جگر، دل، قلوه، دنبه و خوش‌گوشت اختصاص می‌یابد.

سوالات متداول درباره‌ غذای ایرانی و جگرکی

تعدادی از سوالات متداول را همراه با پاسخ در ادامه مشاهده می‌کنید.

۱- از کجا می‌توانم منوی رستوران را مشاهده کنم؟

در صفحه هر پیشنهاد و در پایین توضیحات رستوران، گزینه‌ای با نام «مشاهده منو» قرار دارد. با کلیک بر روی آن، فهرست منوی هر جگرکی نمایش داده می‌شود.

۲- آیا می‌توان بیشتر از مبلغ تخفیف سفارش داد؟

شما می‌توانید به اندازه کوپن تخفیفان از منوی رستوران سفارش دهید. اگر سفارش بیش از ارزش تخفیفان باشد، مبلغ تخفیف بر روی آن اعمال نمی‌شود. اگر منوی خاصی شامل کوپن تخفیف نباشد، در قسمت «شرایط استفاده» نوشته می‌شود.

 

شرایط سرویس‌دهی جگرکی‌ها در دوران کرونا

بسیاری از جگرکی‌ها تهران و شهرستان‌ها که با تخفیفان طرف قرارداد هستند، پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا را رعایت می‌کنند. جزئیات مربوط به هریک در صفحه‌ رستوران مورد نظر توضیح داده شده است. پیش از خرید و مراجعه می‌توانید اطلاعات مربوط به موارد بهداشتی مورد نظر را مشاهده کنید.

اما در نظر داشته باشید در نهایت خود شما هستید که با رعایت پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین استفاده از ماسک و دستکش می‌توانید از انتقال ویروس کرونا به دیگران جلوگیری کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

نوع رستوران، امکانات، تنوع منو و سطح قیمت هر جگرکی در صفحه‌ مربوط به آن نوشته شده است. با مراجعه به این توضیحات می‌توانید درباره‌ آدرس، ساعات و روزهای مراجعه و نحوه‌ سرویس‌دهی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه‌ استفاده از کوپن تخفیفان نیز سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱