لیزر موهای زائد

برای از بین بردن موهای زائد بدن می‌توانید، به جای استفاده از تیغ، موچین یا وکس، به یکی از مراکز متعدد لیزر موهای زائد که با تخفیفان همکاری دارند، مراجعه کنید.

این کلینیک‌ها خدمات لیزر را با کمترین قیمت و بیشترین تخفیف، در شرایطی کاملا بهداشتی و با رعایت موارد پیشگیری از کرونا انجام می‌دهند. با توجه به بودجه و محل زندگی خود، یکی از این مراکز استاندارد را از فهرست تخفیفان انتخاب کنید.

این کلینیک‌ها، لیزر موهای زائد نقاط بدن مثل صورت، بیکینی، زیر بغل، پاها و یا لیزر تمام بدن را در تمام نقاط تهران انجام می‌دهند. همچنین می‌توانید مراکز لیزر دیگر شهرها مثل کرج، مشهد یا اصفهان را در این صفحه پیدا کنید و با توجه به نظرات و امتیازاهایی که سایر مشتریان به این مراکز داده‌اند، مناسب‌ترین کلینیک را همراه با تخفیف‌ پیدا کنید.

 

قیمت و هزینه لیزر موهای زائد چطور محاسبه می ‌شود؟

هزینه‌ و قیمت لیزر موهای زائد بر اساس تعداد جلساتی که برای لیزر مورد نیاز است (معمولا بین ۲ تا ۸ جلسه)، رنگ و ضخامت موها، موضع لیزر و دستگاه‌های مورد استفاده متفاوت است. اعتبار و تخصص کارکنان مرکز نیز در هزینه‌ها موثر هستند.

شما می‌توانید از طریق تخفیفان نزدیک‌ترین و به صرفه‌ترین مرکز لیزر را پیدا کنید.

 

لیزر موهای زائد روی چه قسمت هایی از بدن انجام می ‌شود؟

لیزر قسمت‌های مختلف بدن، تعداد جلسات، روش‌ها و هزینه‌های متفاوتی دارد. می‌توانید با بررسی مراکز فهرست شده در تخفیفان، مناسب‌ترین کلینیک را برای لیزر موهای زائد انتخاب کنید.

لیزر پا: ۶ تا ۸ جلسه – اثر دائمی

لیزر موهای زائد پا جزو متداول‌ترین انواع لیزر است. در این روش کل پا، پنجه‌ها، و نقاطی مثل ساق و ران‌ها پاکسازی می‌شوند. معمولا لیزر بیکینی هم همراه با کل پا انجام می‌شود.

لیزر صورت: کم‌تر از ۱۰ دقیقه – بیش از ۸ جلسه

در لیزر صورت، موهای زائد چانه، دور لب، گردن، زیر گلو و دور ابروها و چشم‌ها پاک سازی می‌شوند.

 لیزر زیر بغل: کمتر از ۱۰ دقیقه – حداقل ۴ جلسه

لیزر موهای زیر بغل، ساده و بدون درد انجام می‌شود. این کار جدا از پاک سازی، رشد موها را در آینده کمتر می‌کند و باعث رفع تیرگی و روشن‌تر شدن این قسمت بدن هم می‌شود. 

لیزر بیکینی (واژن): اثر دائمی – ۶ تا ۸ جلسه

تاثیر لیزر در از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی، از سایر نقاط بدن بیشتر است. لیزر، ریشهٔ موها و قسمت‌های تیره در این نواحی را از بین می‌برد و باعث روشن‌تر شدن پوست می‌شود.

لیزر تمام بدن (فول بادی):‌ بین ۲ تا ۳ ساعت – ۶ تا ۸ جلسه

معمولا هزینه و مدت زمان لیزر فول بادی کمتر از لیزر سایر نقاط بدن به صورت جداگانه است. در صورتی که موهای زائد تمام بدن لیزر شود، بدن بهتر و سریع‌تر به حالت طبیعی خود برمی‌گردد. با انجام این کار قسمت‌های آسیب‌دیدهٔ پوست، ترمیم می‌شوند.

 

بهترین دستگاه های لیزر در ایران کدام هستند؟

لیزر الکساندرایت (Alexandrite Laser): برای انواع پوست‌ مناسب است. این دستگاه در مدت زمانی کوتاه، موهای زائد بخش زیادی از بدن را از بین می‌برد و برای لیزر کردن پاها و پشت بدن استفاده می‌شود. لیزر موها با این دستگاه کمی دردناک‌ است و احتمال تغییر رنگ در پوست های تیره وجود دارد. با این حال اثر آن تقریبا دائمی است.

لیزر دایود (Diode Laser): بیشترین تاثیر را روی پوست‌های روشن می‌گذارد. در این دستگاه طول موج بلندی به عمق فولیکول (ریشهٔ مو) تابانده می‌شود که علاوه بر از بین بردن موهای زائد، در مواردی باعث روشن‌تر شدن پوست شده و آسیب کمتری هم به آن می‌رساند.

لیزر با آی پی ال (Intense Pulsed Light): پرکاربردترین دستگاه برای از بین بردن موهای زائد است. این دستگاه از لیزر استفاده نمی‌کند، بلکه پالس‌های شدید نوری ایجاد می‌کند و همانند لیزر روی پوست تابانده می‌شود. تاثیرگذاری آی‌پی‌ال کم است و به همین خاطر آن را برای تمام نقاط بدن و حتی پوست‌های حساس به کار می‌برند. از این دستگاه برای لیزر خانگی هم استفاده می‌شود.

لیزر اِن دی یاگ (Nd-YAG Laser): مناسب برای پوست‌های تیره تا بسیار تیره است. این دستگاه تاثیر زیادی در از بین بردن موهای نازک ندارد، اما می توان از آن برای پاک کردن خالکوبی استفاده کرد.

 

سوالات متداول در مورد لیزر موهای زائد

در این قسمت می‌توانید ۵ سوال از متداول‌ترین پرسش‌ها، در مورد لیزر موهای زائد و پاسخ آن‌ها ببینید.

۱- آیا لیزر موهای زائد با درد همراه است؟

خیر. اگر فردی پوستی حساس داشته باشد یا مقاومت بدن او در مقابل درد کم باشد، ممکن است دردی در حد سوزش یا نیشگون گرفتن احساس کند. از بین بردن موهای زائد بدن، هیچگونه درد زیاد یا آزار دهنده‌ای ایجاد نمی‌کند.

۲-  آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

بله. انجام عمل لیزر موهای زائد باعث از بین رفتن دائمی 70 تا 80 درصد ریشه‌های مو در قسمت تحت عمل می‌شود. این مقدار با توجه به نوع پوست، جنسیت و سن فرد و ضخامت موها متغیر است.

۳- لیزر موهای زائد چگونه انجام می‌شود؟

دستگاه لیزر با تاباندن نور لیزر با انرژی زیاد باعث از بین رفتن ریشه‌ها‌ی مو می‌شود و رشد آن‌ها را در کوتاه مدت متوقف می‌کند. با تکرار این کار، بخش بسیار زیادی از ریشهٔ‌ موها تخریب می‌شود و امکان رشد مجدد پیدا نمی‌کند.

۴- آیا لیزر موهای زائد در دورهٔ بارداری خطرناک است؟

خیر. انجام لیزر موهای زائد در دورهٔ بارداری و همچنین شیردهی، هیچگونه خطری ندارد. اما از آنجایی که تغییرات هورمونی در این دوره در بدن زیاد است، ممکن است این امر باعث رشد مجدد موهای زائد شود.

۵- آیا تاثیر لیزر روی پوست‌های مختلف یکسان است؟

خیر. لیزر موهای زائد روی پوست‌های روشن‌تر و با موهای ضخیم و تیره نتیجهٔ بهتری دارد. اما لیزر روی پوست‌های تیره با موهای نازک، تاثیر کمتری دارد. همچنین این پوست‌ها حساس‌تر هستند و امکان سوختگی آن‌ها بیشتر است.

 

خدمات لیزر موهای زائد آقایان

آقایان هم با مشکل موهای زائد روبرو هستند و تمایل دارند که موهای زائد گوش، صورت و همچنین موهای کمر و شانه خود را از بین ببرند. کلینیک‌هایی که با تخفیفان همکاری می‌کنند، خدمات زیادی در این زمینه به آقایان ارائه می‌دهند. فهرستی از این مراکز در تخفیفان قرار گرفته است. برای پیدا کردن مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین مرکز، مراکز موجود را بررسی کنید.

 

شرایط سرویس ‌دهی در دوران کرونا

شرکای تجاری و مراکزی که با تخفیفان همکاری دارند، تنها در صورت داشتن شرایط لازم برای محافظت مشتریان در برابر ویروس کرونا، مجوز لازم را برای همکاری به دست می‌آورند. شما می‌توانید پیش از مراجعه به این مراکز و کلینیک‌ها، اطلاعات مربوط به رعایت موارد بهداشتی هر مرکز را در صفحهٔ‌ مربوطه بررسی کنید.

اما با وجود این تمهیدات و ایجاد پروتکل‌های بهداشتی، در نهایت شما هستید که در مراجعه به این مراکز با رعایت موارد ایمنی و بهداشتی مثل پوشیدن ماسک و دستکش و رعایت فاصله اجتماعی، از ابتلای خود و عزیزانتان به این ویروس جلوگیری می‌کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر مرکز در صفحهٔ مربوطه قرار دارد. می‌‌توانید با مراجعه به این قسمت‌ها، در مورد خدمات آن‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱