Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

رستوران مراکشی طاجین

درخواست تخفیفان
عباس آباد خیابان بهشتی، چهار راه تختی، پلاک ۲۵۴، طبقه منفی یک
از ساعت ۱۲ الی ۲۳
تلفن تماس : 88739018

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

رستوران مراکشی طاجین با دکوراسیونی به سبک مراکشی و سرآشپز مجرب و مسلط به غذاهای مراکشی یک پیشنهاد جالب و خوب برای تجربه طعمی جدید است. اگر حوس یک ماجراجویی جذاب غذایی کردید رستوران مراکشی طاجین یک پیشنهاد جذاب و خوشمزه برای شماست.

اگر واژه طاجین تا حالا به گوشتان نخورده باید بگوییم که طاجین از واژه تابه در زبان فارسی مشتق شده است. این واژه، نام ظرف و غذای مخصوص این ظرف است که درکشورهای شمال آفریقا به ویژه در مراکش استفاده زیادی دارد.ظرف طاجین از سفال پخته شده و سرامیک مقاوم در برابر حرارت تهیه می شود. گوشت های به همراه ادویه جات و میوه های مخصوص در این ظرف طبخ می شوند. در رستوران مراکشی طاجین نیز غذا ها در همین ظرف و به سبک غذاهای مراکشی طبخ می شوند.  از غذای های به نام و اصیلی مراکشی که در این رستوران سرو می شود می توان به طاجین ماهیچه، طاجین گردن، کباب ملک حسن، کباب صدرالمغاز، طاجین کوفته، طاجین بلدرچین و طاجین سبز اشاره کرد. 

رستوران طاجین با ظرفیت 50 نفر در خیابان بهشتی واقع شده است. در این رستوران از شما هیچگونه حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی شود. این رستوران با امکاناتی نظیر اینترنت، پارکینگ راحت در حوالی رستوران، فضایی دنج و آرام و بلاخره پرسنل و مدیریتی که همیشه سعی در فراهم آوردن اوقاتی بسیار خوب برای شما دارند، یک پیشنهاد غذایی جذاب و خوشمزه به شماست. تخفیف های بی نظیر رستوران مراکشی طاجین را از دست ندهید