،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

مرکز لیزر دکتر مدرکی

3.2 امتیاز 9 رأی
زعفرانیه، مرکز تجاری پالادیوم، طبقه ۷ شمالی، واحد۷۰۲
تلفن تماس : ۲۲۰۱۵۱۱۲-۱۱۳
۱۰ الی ۱۸

درباره مرکز لیزر دکتر مدرکی

مرکز لیزر دکتر مدرکی واقع شده در مرکز خرید پالادیوم کی از مرکز های خوب در ارائه خدمات لیزر موهای زائد است. این مرکز لیزر خدمات را برای بانوان و آقایان ارائه می دهد. مرکز لیزر دکتر مدرکی با استفاده از جدید ترین تکنولوژی و دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت اقدام به لیزر موهای زائد می نماید.  لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت می تواند باعث کاهش دائمی موهای زائد در تمام نقاط بدن تقریبا بدون عارضه و با کمترین میزان درد شود و به همین دلیل است که لیزر موهای زائد الکساندرایت یکی از موثرترین روش های درمان پرمویی به شمار می رود.

لیزر موهای زائد الکساندرایت از فرایند سوزاندن موهای زائد استفاده می کند و در این میان الکساندرایت از طول موج و قدرت بیشتری در میان دیگر لیزر موهای زائد های دیگر دارد . برای از بین بردن موهای زائد هر ناحیه باید فراخور جنس و رنگ پوست و نژاد و البته سایز، کوپن‌هایی را تهیه کنید. تعداد این کوپن ها عملا دقایقی یا به اصطلاح شات های تابش نور لیزر الکساندرایت برای نابودی مو‌های زائد است. اولین مزیت الکساندریت در این جا دیده می‌شود این لیزر در میان دیگر مدل های لیزر رفع مو‌های زائد از کمترین تعداد کوپن برخوردار است و همین آن را به بصرفه ترین لیزر موهای زائد تبدیل می‌کند این ادعا با مقایسه بین تعداد کل کوپن های لیزر‌های دیگر و البته لیزر الکساندرایت قابل اثبات است. دیگر خاصیت لیزر الکساندریات مناسب بودن آن با رنگ پوست نژاد ایرانی است به خوصوص کسانی که رنگ پوست روشنی دارند این لیزر بسیار مناسب آن هاست.

یکی از ویژگی خاص مرکز لیزر دکتر مدرکی ارائه مشاوره رایگان توسط متخصص پوست و مو به همراه لیزر موهای زائد خود است. در مرکز لیزر دکتر مدرکی علاوه بر لیزر موهای زائد، خدماتی مانند هیدرودرم، میکرودرم، کویتیشن و... نیز با بهتری قیمت ارائه می شود.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید