ثبت آگهی

رستوران بین المللی فلورانس

1.4 امتیاز 1 رأی
مرزداران بلوار مرزداران، روبه روی خیابان ناهید، خیابان حضرت ابوالفضل، پلاک ۸
تلفن تماس : 44237788
پکیج ناهار همه روزه از 12 تا 16 منو صبحانه شنبه تا چهارشنبه از 8:30 تا 11:30 بوفه صبحانه پنجشنبه و جمعه از 8:30 تا 11:30

درباره رستوران بین المللی فلورانس

 

اهمیتی نداشت هر جایی می توانست باشد باید او را در محیطی که دوست می‌داشت می دیدم و برای زندگیم آخرین تلاش ها را می کردم. اما حتی یادم نمی آمد که کجا را دوست داشت. حتی به یاد نمی آوردم از چه محیطی خوشش می‌آمد. بله من با همسرم دچار مشکلی بزرگ شده بودیم و زندگیمان در حال از هم پاشیدن بود. باید از محیطی که به آن عادت کرده بود و از آن داشت متنفر می شد جدایش می کردم و از همه مهم تر این که باید دل او را به دست می‌آوردم .

زندگی من  و همسرم دچار یک نواختی ویرانگری شده بود من کارم چندان درآمد بالایی نداشت و البته زیاد بود و وقتی  و پولی  را برای تفریح و خوش گذرانی برایمان تهیه نمی دید و از آن طرف همسرم ساناز نیز  هم چه سر کارش و چه در خانه خیلی زحمت می‌کشید و البته آنچنان درامدی نداشت و همین قدر تا ته برج برایمان می مانندکه خرج تره بارمان را بدهد و بتوانیم چیزی در خانه بخوریم .

باید او را سورپرایز می کردم باید کاری می کردم او از این یک نواختی کشنده بیرون بیاید و باز به زندگی امید وار شود باید کاری می کردم که هر چند کوچک خوشحال شود چند روزی بود که قهر کرده بود و با آنکه در خانه خودمان بود اما هیچ ارتباطی با من نداشت . برای عذر خواهی یا هر چیز دیگری باید برنامه ای خوب برایش تهیه می دیدم باید کاری می کردم هر چه باشد.

بسیار سر در گم بودم از طرفی چندان پولی هم برای گرفتن یک جشن حتی کوچک هم نداشتم ولی به یک تنوع خوب و البته یک روز که برای من او خاطره ساز شود نیاز داشتیم .

ساناز از رستوران های شیک و البته غذا های لوکس خوشش می آمد و من این را خوب می دانستم همیشه از وقتی حرف از رستوان و رستوران گردی می شد سراغ رستوان هایی را می گرفت که در بالای شهر و جاهای با حال شهر بودند . از سردرگمی بسیار زیاد در برابر گوشی موبایلم کز کرده بودم و صفحه های اینترنتی را بالا و پایین می کردم که بی اختیار در گوگل نوشتم رستوران و در صفحه اول چند سایت خرید گروهی آمد و البته یکی از آنها سایتی بود به نام تخفیفان با خودم گفتم اگر تخفیفی برای یک رستوران برای ما داشته باشید که خیلی خوب می شود ولی بعید می دانم جای رستوران شیکی را داشته باشد. با باز کردن سایت دیدم که نه تنها برای تعداد زیادی رستوران تخفیف گذاشته است بلکه برای چندین رستوران شیک و لوکس هم تخفیف های بسیار عالی گذاشته است حالا باید تدارک روز خوب دو نفره را می دیدم .

در میان رستوران های روی سایت تخفیفان یک رستوران چیز دیگری بود اسمش رستوران فلورانس شریعتی بود عکس های این رستوران از محیطی بی نظیر حکایت می کرد و به نظر می آمد که این پیشنهاد تخفیف یک تخفیف استثنایی باشد رستوران فلورانس روی نقشه حوالی پل رومی بود با خودم می گفتم باید به این عکس ها اعتماد کرد؟ برای همین اسم رستوران فلورانس را در گوگل سرچ کردم و چند سایت اجتماعی را که مردم در باره این رستوران نظر داده بودند را خواندم .

نظر مردم درباره این رستوران، غذاهایش، منوی رستوران و البته فضایش و دیگر ویژگی های آن بسیار عالی بود. تقریبا کسی نبود که درباره رستوران فلورانس شریعتی، منوی استیک های آن و یا صبحانه آن نظر منفی داده باشد. برای همین دیگر تصمیمم را گرفتم و کوپن تخفیف نهار این رستوران را از تخفیفان خریدم حالا باید تدارک یک جشن کوچک را می دیدم .

آن روز هر دو از سر کارهایمان مرخصی گرفتیم، ساناز می خواست برای رفتن به رستوران به خانه برود و سر و وضعش را درست کند؛ اما من گفتم که نمی خواهد و تا نزدیک نهار در پارک های اطراف تجریش گذراندیم و کلی از گذشته ها حرف زدیم، البته تا دو ساعت مانده به نهار به ساناز نگفته بودم که به کدام رستوران خواهیم رفت. موقع نهار وقتی به جلوی رستوران فلورانس رسیدیم و به پارک بان آن گفتم که از رستوران می‌خواهیم استفاده کنیم و او هم به راحتی برایمان یک جای پارک خوب مهیا کرد. ساناز گفت اینجا می خواهیم برویم رستوران و من هم گفتم بله ساناز گفت خیلی گران نیست و من هم گفتم برای ما تخفیف دارد؛ اول باور نکرد ولی بعد رفتیم بالا و من کوپن های تخفیف را به گارسون دادم تازه باورش شد که ما می توانیم از منوی باز این رستوران استفاده کنیم و البته چهل درصد هم تخفیف بگیریم .

رستوران فلورانس نمونه بارز یک کنج دنج پرنور است که حتی اگر تمام میز های آن هم پر باشد باز هم در آن احساس آرامش می‌کنید. منوی غذا های رستوران فلورانس پر است از غذا هایی که حتما باید هر کدام آنها را یک بار امتحان کنید اما از همه این غذا ها بهتر و در عین حال خوشمزه تر استیک های رستوران فلورانس است که هیچ کس نباید انها را از دست بدهد.

تمام استیک های رستوران فلورانس در چهار حالت آبدار نیمه آبدار پخت میانه و تمام پخت سرو می‌شود. من و همسرم هم دوتا استیک آبدار سفارش دادیم و در آن خلوت خوب رستوران فلورانس ساعتی را به گپ زدن گذراندیم.

بعد از نهار هم می خواسیم به یک کافه برویم اما آنقدر فلورانس و محیطش زیبا و خواستنی بود که دلمان نمی‌آمد از آنجا بلند شویم برای همین هم از منوی کافه آن جا هم دو تا آب میوه خوشمزه برای دسر سفارش دادیم . نرم نرم آبمیوه هایمان را می خوردیم و با هم از چیز های خوب حرف می زدیم تازه همه این روز خوب ما با تخفیفی نزدیک به چهل درصد همراه بود و اصلا به بودجه ما فشار نیاورد.

آن روز و صحبت های خوبی که با هم داشتیم، فضای زیبای رستوران فلورانس با صندلی های سفید و بنفشش و دکوراسیون سفید و زیبایش را هیچ وقت از یاد نمی بریم و از همه مهمتر رفتار خوب و مهربان پرسنل و غذاهای خوب رستوران فلورانس همه و همه هیچوقت یادمان نمی رود. از آن به بعد این رستوران یکی از پاتوق های ما شد و هر وقت که کمی وضعمان بهتر می شد سری به آن می‌زدیم حال می خواست برای نهار یا شام باشد یا برای صبحانه فرقی نمی کرد، نشستن در آن فضا ما را یاد یک روز با مرخصی ناگهانی می اندازد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 7 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

مرزداران یکی از بلوارهای شمال غرب تهران است که ابتدا در سال ۱۳۶۷ با نام شکوفه‌های انقلاب معرفی شد و پس از گذشت مدتی به نام بلوار مرزداران تغییر داده شد. مرزداران در ناحیه ۴ منطقه ۲ شهرداری تهران واقع شده است. بلوار مرزداران در مسیر خود از بزرگراه یادگار امام که جزء بزرگراه‌های اصلی و پرتردد تهران است، عبور می‌کند. خیابان‌های ناهید، سرسبز، سپهر، لاله و دانش از اصلی‌ترین و معروف‌ترین خیابان‌های مرزداران هستند. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به مرزداران، در بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. در نظر داشته باشید که مرزداران دو بزرگراه اشرفی اصفهانی و شیخ فضل اله نوری را به هم متصل می‌نماید. اداره کل راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ که در شهرک آزمایش واقع شده است در قسمت شرق بلوار مرزداران قرار دارد. وجود مجتمع تجاری و مرکز خرید پردیسان در خیابان سپهر مرزداران، این خیابان را به یکی از معروف‌ترین و شلوغ‌ترین محله‌های تهران و این منطقه تبدیل کرده است. شهرک ژاندرمری که یکی از قدیمی‌ترین شهرک‌های تهران است و در گذشته مخصوص افسران ژاندارمری بوده است در بلوار مرزداران واقع شده است. رستوران خانه کوچک، رستوران پلاک، فست فود راسپینا، فست فود ب ب ک و … از جمله رستوران‌ها و فست فود‌های شمال غرب تهران و بلوار مرزداران هستند. خیابان ابوالفضل و دانش یا آریافر، مهم‌ترین تقاطع‌های بلوار مرزداران هستند. مکان‌های تفریحی بسیاری در مسیر بلوار مرزداران واقع شده است که می‌توانید با حضور در این مکان‌ها لحظات شادی را تجربه نمایید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید