رستوران بین المللی فلورانس

2.9 امتیاز 389 رأی
شریعتی -پایین تر از پل رومی
تلفن تماس : ۲۲۶۰۷۰۷۵-۲۲۶۰۹۰۱۶
با هماهنگی قبلی

درباره رستوران بین المللی فلورانس

 

اهمیتی نداشت هر جایی می توانست باشد باید او را در محیطی که دوست می‌داشت می دیدم و برای زندگیم آخرین تلاش ها را می کردم. اما حتی یادم نمی آمد که کجا را دوست داشت. حتی به یاد نمی آوردم از چه محیطی خوشش می‌آمد. بله من با همسرم دچار مشکلی بزرگ شده بودیم و زندگیمان در حال از هم پاشیدن بود. باید از محیطی که به آن عادت کرده بود و از آن داشت متنفر می شد جدایش می کردم و از همه مهم تر این که باید دل او را به دست می‌آوردم .

زندگی من  و همسرم دچار یک نواختی ویرانگری شده بود من کارم چندان درآمد بالایی نداشت و البته زیاد بود و وقتی  و پولی  را برای تفریح و خوش گذرانی برایمان تهیه نمی دید و از آن طرف همسرم ساناز نیز  هم چه سر کارش و چه در خانه خیلی زحمت می‌کشید و البته آنچنان درامدی نداشت و همین قدر تا ته برج برایمان می مانندکه خرج تره بارمان را بدهد و بتوانیم چیزی در خانه بخوریم .

باید او را سورپرایز می کردم باید کاری می کردم او از این یک نواختی کشنده بیرون بیاید و باز به زندگی امید وار شود باید کاری می کردم که هر چند کوچک خوشحال شود چند روزی بود که قهر کرده بود و با آنکه در خانه خودمان بود اما هیچ ارتباطی با من نداشت . برای عذر خواهی یا هر چیز دیگری باید برنامه ای خوب برایش تهیه می دیدم باید کاری می کردم هر چه باشد.

بسیار سر در گم بودم از طرفی چندان پولی هم برای گرفتن یک جشن حتی کوچک هم نداشتم ولی به یک تنوع خوب و البته یک روز که برای من او خاطره ساز شود نیاز داشتیم .

ساناز از رستوران های شیک و البته غذا های لوکس خوشش می آمد و من این را خوب می دانستم همیشه از وقتی حرف از رستوان و رستوران گردی می شد سراغ رستوان هایی را می گرفت که در بالای شهر و جاهای با حال شهر بودند . از سردرگمی بسیار زیاد در برابر گوشی موبایلم کز کرده بودم و صفحه های اینترنتی را بالا و پایین می کردم که بی اختیار در گوگل نوشتم رستوران و در صفحه اول چند سایت خرید گروهی آمد و البته یکی از آنها سایتی بود به نام تخفیفان با خودم گفتم اگر تخفیفی برای یک رستوران برای ما داشته باشید که خیلی خوب می شود ولی بعید می دانم جای رستوران شیکی را داشته باشد. با باز کردن سایت دیدم که نه تنها برای تعداد زیادی رستوران تخفیف گذاشته است بلکه برای چندین رستوران شیک و لوکس هم تخفیف های بسیار عالی گذاشته است حالا باید تدارک روز خوب دو نفره را می دیدم .

در میان رستوران های روی سایت تخفیفان یک رستوران چیز دیگری بود اسمش رستوران فلورانس شریعتی بود عکس های این رستوران از محیطی بی نظیر حکایت می کرد و به نظر می آمد که این پیشنهاد تخفیف یک تخفیف استثنایی باشد رستوران فلورانس روی نقشه حوالی پل رومی بود با خودم می گفتم باید به این عکس ها اعتماد کرد؟ برای همین اسم رستوران فلورانس را در گوگل سرچ کردم و چند سایت اجتماعی را که مردم در باره این رستوران نظر داده بودند را خواندم .

نظر مردم درباره این رستوران، غذاهایش، منوی رستوران و البته فضایش و دیگر ویژگی های آن بسیار عالی بود. تقریبا کسی نبود که درباره رستوران فلورانس شریعتی، منوی استیک های آن و یا صبحانه آن نظر منفی داده باشد. برای همین دیگر تصمیمم را گرفتم و کوپن تخفیف نهار این رستوران را از تخفیفان خریدم حالا باید تدارک یک جشن کوچک را می دیدم .

آن روز هر دو از سر کارهایمان مرخصی گرفتیم، ساناز می خواست برای رفتن به رستوران به خانه برود و سر و وضعش را درست کند؛ اما من گفتم که نمی خواهد و تا نزدیک نهار در پارک های اطراف تجریش گذراندیم و کلی از گذشته ها حرف زدیم، البته تا دو ساعت مانده به نهار به ساناز نگفته بودم که به کدام رستوران خواهیم رفت. موقع نهار وقتی به جلوی رستوران فلورانس رسیدیم و به پارک بان آن گفتم که از رستوران می‌خواهیم استفاده کنیم و او هم به راحتی برایمان یک جای پارک خوب مهیا کرد. ساناز گفت اینجا می خواهیم برویم رستوران و من هم گفتم بله ساناز گفت خیلی گران نیست و من هم گفتم برای ما تخفیف دارد؛ اول باور نکرد ولی بعد رفتیم بالا و من کوپن های تخفیف را به گارسون دادم تازه باورش شد که ما می توانیم از منوی باز این رستوران استفاده کنیم و البته چهل درصد هم تخفیف بگیریم .

رستوران فلورانس نمونه بارز یک کنج دنج پرنور است که حتی اگر تمام میز های آن هم پر باشد باز هم در آن احساس آرامش می‌کنید. منوی غذا های رستوران فلورانس پر است از غذا هایی که حتما باید هر کدام آنها را یک بار امتحان کنید اما از همه این غذا ها بهتر و در عین حال خوشمزه تر استیک های رستوران فلورانس است که هیچ کس نباید انها را از دست بدهد.

تمام استیک های رستوران فلورانس در چهار حالت آبدار نیمه آبدار پخت میانه و تمام پخت سرو می‌شود. من و همسرم هم دوتا استیک آبدار سفارش دادیم و در آن خلوت خوب رستوران فلورانس ساعتی را به گپ زدن گذراندیم.

بعد از نهار هم می خواسیم به یک کافه برویم اما آنقدر فلورانس و محیطش زیبا و خواستنی بود که دلمان نمی‌آمد از آنجا بلند شویم برای همین هم از منوی کافه آن جا هم دو تا آب میوه خوشمزه برای دسر سفارش دادیم . نرم نرم آبمیوه هایمان را می خوردیم و با هم از چیز های خوب حرف می زدیم تازه همه این روز خوب ما با تخفیفی نزدیک به چهل درصد همراه بود و اصلا به بودجه ما فشار نیاورد.

آن روز و صحبت های خوبی که با هم داشتیم، فضای زیبای رستوران فلورانس با صندلی های سفید و بنفشش و دکوراسیون سفید و زیبایش را هیچ وقت از یاد نمی بریم و از همه مهمتر رفتار خوب و مهربان پرسنل و غذاهای خوب رستوران فلورانس همه و همه هیچوقت یادمان نمی رود. از آن به بعد این رستوران یکی از پاتوق های ما شد و هر وقت که کمی وضعمان بهتر می شد سری به آن می‌زدیم حال می خواست برای نهار یا شام باشد یا برای صبحانه فرقی نمی کرد، نشستن در آن فضا ما را یاد یک روز با مرخصی ناگهانی می اندازد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 53 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

خیابان شریعتی یکی از خیابان‌های مهم و طولانی شهر تهران است که دارای جهت شمالی- جنوبی بوده و از میدان قدس (تجریش) تا خیابان انقلاب کشیده شده است. نام قبلی آن کوروش کبیر بود که بعد از انقلاب اسلامی، به نام دکتر علی شریعتی تغییر نام داد. خیابان شریعتی در گذشته‌های دور با نام جاده شمیران شناخته می‌شد. قدیمی‌ترین جاده ارتباطی تهران به شمیران و قصران به شمار می‌رفت و قبل از عمومی شدن عبور و مرور از جاده پهلوی (خیابان ولیعصر کنونی)، مردم عادی از طریق آن به بخش‌های شمالی تهران سفر می‌کردند. ابتدای جنوبی خیابان شریعتی، در گذشته ( تا اواخر دوره قاجار) یکی از دروازه‌های شمالی تهران بوده و دروازه شمیران نامیده می‌شد. در حال حاضر نیز به این محدوده پیچ شمیران می‌گویند که بخشی از خیابان انقلاب محسوب می‌شود. خیابان شریعتی از خیابان‌هایی است که طیف وسیعی از انواع خدمات تجاری و خدماتی در آن واقع است. بسیاری از مراکز اداری، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی، مراکز تفریحی و ورزشی، رستوران‌ها و مراکز آموزشی در این خیابان قرار دارند. مجموعه ورزشی چمران (بولینگ عبدو) با انوع امکانات ورزشی مثل استخر و بولینگ، باغ قلهک، حسینه ارشاد، پارک شریعتی (کوروش)، موزه رضا عباسی، دانشگاه خواجه نصیر طوسی، پارک اندیشه و ساختمان وزارت  ارتباطات و فناوری اطلاعات، از مهم‌ترین مکان‌های این خیابان به شمار می‌روند. در میان پیشنهادات پرتعداد تخفیفان در خیابان شریعتی می‌توان از رستوران نگین شاندیز نام برد. همچنین یکی از مراکز سلامتی و پزشکی موجود در این خیابان، کلینیک دندانپزشکی هامون است. در ضمن اگر علاقه‌مند به تور داخلی و طبیعت‌گردی باشید، آژآنس مسافرتی خط سفر پارس در این منطقه، پیشنهادهای بسیار مناسبی برای شما دارد. بخش شمالی خط یک مترو تهران (از ایستگاه میرداماد به بعد) از زیر خیابان شریعتی عبور می‌کند، که ایستگاه‌های متعدد آن، سبب دسترسی آسان به این محدوده شده است و برای عبور و مرور در زمان ترافیک، جایگزین مناسبی خواهد بود.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید