ثبت آگهی

سینما گیم ۷ بعدی پارک نهج البلاغه

پونک بلوار اشرفی اصفهانی، میدان پونک، انتهای بلوار همیلا
تلفن تماس : .
با هماهنگی

درباره سینما گیم ۷ بعدی پارک نهج البلاغه

سینما گیم پارک نهج البلاغه تجربه ای متفاوت از بازی و سرگرمی امروزی

سینما گیم پارک نهج البلاغه با تماشای فيلم بصورت ۶ بعدي با عينک های مخصوص و حركت صندلي یک حس متفاوت از هیجان برایتان می سازد.

تکنولوژی پیشرفته سینما ۷ بعدی چندیست وارد پارک های پایتخت شده و انتخابی فراتر از هیجان برای رده های سنی نوجوانان و جوانان شده است. حال این تکنولوژی به صورت بازی ، ارتقا یافته و شما فقط تماشاچی نیستید. شما باید برنده شوید و زامبی های ترسناک را توسط تفنگ لیزری خود هدف بگیرید و آن ها را نابود کنید. خشم و سرعت خود را به کار گیرید تا از دنیای آن ها پیروز بازگردید. با دقت نگاه کنید و آماده ی شلیک شوید. فراموش نکنید این تنها بازی و ساعاتی برای سرگرمی شما می باشد. اوج هيجان و آدرنالین را با بازی در سینما گیم پارک نهج البلاغه تجربه کنید. در سینما گیم بوستان نهج البلاغه جدیدترین فیلم های ۳ بعدی موجود می باشد. هر صندلی در سینما گیم پارک نهج البلاغه دارای یک تفنگ لیزری می باشد. در حین بازی از شما فیلمبرداری می شود تا بعد از پایان این هیجان ، چهره ی خود را ببینید و بارها و بارها به این تفریح و خاطره ی بانمک بخندید.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 17 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

پونک یکی از محله های قدیمی غرب تهران است که همه آن را می شناسند. پونک جزء بزرگترین محله های شهرداری تهران است و شامل مناطق زیادی از جمله سیمون بولیوار، حصارک و چهاردیواری و... می شود. اما این منطقه بزرگ، زمانی تنها یک ده کوچک  و پر از باغ‌های توت بود و در محل فعلی امام زاده عینلی-زینلی امروز قرار داشت. بعدها با افزایش جمعیت و گسترش شهرسازی باغ ها از بین رفتند و تنها بخشی از آنها در منطقه کن به جای ماندند. اکنون این امام زاده در بخش انتهایی پونک قرار گرفته است و اگر گذرتان به آنجا افتاد حتما سری به آن بزنید و از دیدن کاج های قطور و قدیمی و کوچه هایش که هنوز بافت قدیمی خود را حفظ کرده اند، لذت ببرید. البته بخش دیگری از درخت های قدیمی پونک را هم می توانید در رستوران سنتی ترمه باغ صبا ببینید. این باغستان با تلاش برای حفظ فضای سبز قدیمی، قسمت های مختلفی مثل رستوران سنتی، کافی شاپ و استخر ایجاد کرده که محیطی متفاوت ساخته است. ساختمان جدید دانشگاه آزاد در بلوار همیلا و حضور دانشجویان هنر و معماری جانی دوباره به این منطقه بخشیده و کسب و کارها رونق گرفته است. از جمله آنها ایجاد مراکز ماساژ حرفه ای مانند سالن ماساژ و آرایشگاه راپونزل است. اما از آنجا که شکم چرانی همیشه بخش مهمی در شناخت یک منطقه است. پونک هم از آن بی نصیب نمانده و با داشتن رستوران های سنتی خوبی مثل کلاسیک باران و طاها، یا کباب ترکی باران نیاز هر سلیقه ای را بر طرف می کند. البته اگر از انواع فلافلی ها و ساندویچی های ارزان قیمت این محل بگذریم. یکی دیگر از نقاط مثبت پونک دسترسی راحت به آن است. وجود اتوبوس های بی آرتی که در اشرفی اصفهانی حرکت می کنند، دسترسی شما را از صادیقه به پونک و محله‌های مختلف آن بسیار ساده می کنند. همچنین پونک به اتوبان های بزرگی مثل نیایش و همت هم دسترسی دارد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید