کد تخفیف چنگال

امتیاز: 622 رای

کد تخفیف 20% چنگال

  • کد تخفیف 20% چنگال
  • سقف تخفیف : 5000 تومان
  • برای هر نفر یک بار قابل استفاده است.
  • مهلت استفاده : 29 اسفند
دریافت کد تخفیف
20 ٪
تخفیف

غذای ارزان با کدهای تخفیف چنگال

اگر اهل سفارش غذای آنلاین هستید کد تخفیف چنگال را از دست ندهید!

چنگال یک سامانه‌ی سفارش غذای آنلاین است که مجموعه‌ای از بهترین رستوران‌های شهر را برای خدمات رسانی به مشتریان کنار هم جمع کرده است. چنگال فعالیت خودش را در سال 95 از شهر تهران شروع کرد و کم‌کم با افزایش فعالیت خود چهار شهر کرج، پردیس، تبریز و کیش را هم پوشش داد. یکی از دلایل محبوبیت چنگال خرید مطمئن ازنظر قیمت غذا است. چنگال دقیقاً همان قیمت غذا در رستوران را از مشتری دریافت می‌کند و پول اضافه‌ای بابت معرفی رستوران از کاربرانش دریافت نمی‌کند. اگر می‌خواهید رستوران گردی را با چنگال تجربه کنید قسمت پیشنهاد روز را در سامانه‌ی چنگال فراموش نکنید. چنگال هر روز هفته بر روی مجموعه‌ای از غذاهای چند رستوران تخفیفی تا سقف 30 درصد می‌گذارد که می‌توانید با سفارش آن دسته از غذاها تخفیف خوبی از چنگال بگیرید.

اگر شما هم اهل رستوران گردی هستید، چنگال گزینه‌ی مناسبی برای یک خرید مطمئن و آسان است. صفحه کد تخفیف چنگال در سایت تخفیفان با فراهم کردن کدهای تخفیف این سایت، امکان خرید ارزان‌تر غذا را برای شما فراهم کرده است.

کد تخفیف چنگال

در هر کدام از پنج شهر تحت پوشش چنگال که هستید، می‌توانید با کد تخفیف چنگال در تخفیفان سفارش غذای ارزان‌تری را تجربه کنید. کافی است ابتدا از صفحه‌ی کد تخفیف چنگال سایت تخفیفان، کد تخفیف موردنظرتان را خریداری کنید و سپس وارد سایت تخفیفان شوید. شهر و رستوران موردنظرتان را انتخاب کنید، بعد از اینکه رستوران و غذای دلخواهتان را انتخاب کردید، کافی است در مرحله‌ی پرداخت و پیش از ورود به درگاه بانکی، کد تخفیف چنگال را که از تخفیفان خریده‌اید، در کادر مربوطه وارد کنید. تخفیف اعمال خواهد شد و شما سفارش غذایتان را با قیمت مناسب‌تری نسبت به قیمت رستوران می‌خرید.

هنگام خرید توجه داشته باشید که کد تخفیف چنگان مربوط به کدام شهر است. کد تخفیف برای شهرهای مختلف متفاوت است و در صورت خرید اشتباه نمی‌توان آن‌ها را به‌جای هم استفاده کرد.

اطلاعات تماس و پشتیبانی

آدرس: تهران، میدان توانیر، خیابان نظامی گنجوی، نبش کوچه پیوند، پلاک 3، طبقه همکف، واحد 14

تلفن: 02195119713

اطلاع از جدیدترین کدهای تخفیف چنگال

صفحه کد تخفیف چنگال در تخفیفان، هر روز با بیشترین تخفیف‌های موجود در سایت چنگال به‌روز می‌شود. پس اگر دنبال کم کردن هزینه‌های سفارش غذای خود هستید، قبل از انتخاب رستوران، حتماً به تخفیفان سر بزیند.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

برای استفاده از بر روی "استفاده از کد تخفیف" کلیک نمایید.

کد تخفیف لازم نیست.

برای استفاده از ، کد را کپی و بر روی "استفاده از کد تخفیف" کلیک نمایید.

شرایط استفاده