تا

%0

تخفیف

برند Converse

آفریقا

0 خرید تا امروز

0.0

0 نظر

درباره برند Converse

کانورس در دنیای جوانی جایگاه ویژه‌ای دارد و هر کس که روحیه جوانی در خود داشته باشید از کتانی‌های کانورس لذت خواهد برد. کتانی‌های کانورس با وجود داشتن ظاهر روزمره و ورزشی، در تمام موقعیت‌های اجتماعی قابل استفاده است. از کتانی‌های کانورس حتی در کنسرت بزرگترین خواننده‌های دنیا و میهمانی‌های مجلل نیز استفاده شده است. برند کانورس برای هر سلیقه‌ای حداقل چند انتخاب قائل شده.کانورس کلکسیون بی‌نظیری از انواع کفش‌های زنانه، مردانه، دخترانه و پسرانه دارد. برند کانورس این امکان را برایتان فراهم کرده که جهانی گام بردارید و از هر قدم خود لذت ببرید. کانورس به جای اینکه فقط برای ورزشکاران کفش درست کند و جنگ غول‌های فعال در این زمینه برود با هوشمندی تمام کفش‌هایی درست می‌کند که مناسب کوچه و خیابان است و هر فعالیتی که داشته باشید خراب نمی‌شوند. 

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

بلوار آفریقا، نرسیده به بزرگراه مدرس، مرکز خرید الهیه، طبقه زیر همکف، واحد 3

چگونه می توانم از تخفیف برند Converse استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به برند Converse باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!